Коли родичі побачили, що я подарувала сестрі на Новий рік – почали кричати. А її чоловік взагалі пішов геть

Ми з рідними завжди зустрічали Новий рік разом. Усі збиралися в моїх батьків. Домовлялися, хто і які страви готуватиме. Та вочевидь, цьогоріч вперше ми з чоловіком залишимось вдома. А все тому, що торік усі пересварились просто за святковим столом.

Річ у тім, що ми завжди дарували подарунки один одному відразу опівночі. Тож просто під час свята я віддала своїй старшій сестрі путівку на море. Та це обурило усіх присутніх. Тому, що подорож була розрахована на одну людину.

 – Що ти собі думала? – кричала мама. – У Насті чоловік і двоє дітей.

 – Саме тому я так і вчинила. Її Толік зовсім не допомагає з малюками. Сестра, котра ще вчора була красунею, зараз виглядає, наче сільська баба. Вона стомлена і засмучена. Увесь час лишень з малюками. Навіть на каву не може зі мною вийти. Хіба ж це справедливо. А ви усі радієте, спостерігаючи, як вона перетворилась на рабиню.

 – Ти просто не розумієш, в тебе немає дітей.

 – Та дивлячись на Настю, я їх ніколи й не схочу!

Сестра дивилась на мене вдячним поглядом, а її чоловік буквально вибухнув.

 – Я завжди відчував, що не подобаюсь тобі!

 – А чого б ти подобався? Занедбав молодість найдобрішої людини на світі.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 Він став зі столу і пішов геть. Свято було зіпсовано. Мама й надалі стверджувала, що я не маю права так чинити, адже сестра, на відміну від мене, обрала правильний шлях і присвятила себе дітям. Настя ж мені зателефонувала наступного дня.

 – Я не зможу поїхати, хоча дуже хочу. 

 – Чому?

 – Чоловік каже, що піде, якщо я так вчиню.

 – Але ж він однаково не міг би поїхати, бо війна.

 – Розумієш, мама теж проти. Каже, що їхати без дітей егоїстично. Мені шкода. 

Я зовсім не згодна з мамою і зятем. Адже кожна жінка має право на відпочинок, хоча б 7 днів. Звичайно, Настя нікуди не вирушила. А її чоловік заборонив зі мною спілкуватися, сказав, що я погано впливаю. Тож що мені робити. Невже я погано вчинила, намагаючись допомогти сестрі?

Скажіть, як вважаєте, має право дружина відпочити від дітей і чоловіка чи це егоїстично?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector