Коли свекри захворіли – я щодня до них бігала, допомагала. Та вони так мені віддячили, що досі оговтатися не можу

Два роки тому батьки мого чоловіка Петра захворіли на коронавірус. В такому віці це доволі важко. А я працюю в лікарні медсестрою, тож щодня до них бігала, перевіряла стан, робила уколи й привозила їжу. 

Інші б, на моєму місці, відмовилися, боялися б заразу додому до дітей принести. Та я не могла їх залишити напризволяще. Тоді Ольга Михайлівна, вочевидь, вирішила, що я завжди маю бути поруч. Навіть після одужання вона кілька разів на тиждень мені телефонувала і вимагала, аби я приїхала, привезла ліки чи ще щось.

Петро в усе це не втручався. Йому взагалі байдуже було. Хоча я неодноразово просила:

 – Хоч деколи їдь ти до своїх батьків. Мені часу бракує страшенно. Я навіть своїй мамі стільки не допомагаю.

 – Ти ж знаєш, я не можу. Мама завжди хоче, аби я годинами там сидів. І не розумій, що я роботу маю.

Так ми й жили. А одного разу, коли я вчергове бігла до свекрухи мене зупинила її сусідка:

 – От не розумію, чому Наталя на тебе скаржиться? Ти бігаєш мало не щодня, все приносиш. Мені б таку невістку!

 – Що значить скаржиться?

 – Ну між нами кажучи, таки страхи усім сусідам про тебе розповідає! Що нічого не вмієш, намовляєш чоловіка проти батьків.

 – Оце так новини.

І це після всього! Шукати винних я не хотіла. Сенсу в цьому не бачила. Розповіла усе чоловікові, а він запевнив, що мені не слід звертати увагу, бо його мама вже в літах, всіляке вигадує.

Пошепки

Я вдавала, що нічого не змінилося. Та нещодавно сталася біда. Захворіла моя ненька. Її забрали до реанімації, а згодом ми дізналися, що треба терміново робити операцію. Я взяла відпустку на роботі й цілодобово була поруч із мамою. І тут почалося. Свекруха зателефонувала Петру і зчинила скандал:

 – Про нас вже взагалі забули. Як так можна?

 – Ти ж знаєш, що теща хвора.

 – Коли ми хворіли цілодобово з нами ніхто не сидів! 

Далі Ольга Михайлівна почала вимагати, аби я приїхала виміряти їй цукор. Хоча я вже давно навчила свекрів користуватись апаратом. Тому й не витримала, самотужки вирішила розставити всі крапки над “і”.

  – Ви що не розумієте, що мама у важкому стані? Чи вам просто байдуже на всіх навколо, окрім себе?

 – Ми старі люди, нам допомога потрібна. Що, якщо сваха хвора, то і нам тут помирати.

 – Робіть, що хочете, а мене не турбуйте. Більше я до вас не приїду.

Після цього свекруха почала дзвонити Петру і скаржитися, що я геть знахабніла. Діти, почувши всю цю історію, також відмовилися провідувати бабусю. Та я їх проти неї зовсім не налаштовувала. Тепер чоловікові доводиться хоча б раз на тиждень їхати до своїх батьків. Він ледве витримує цей візит. Та мені набридло, зараз я потрібна рідній мамі.

Як гадаєте, хто має рацію в цій ситуації?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector