Коли тата не стало, родичі почали обривати мій телефон. Вони намагаються довести, що я несправедливо вчиняю з мамою.

Ми з сестрою по закінченню школи поїхали на заробітки за кордон. Спочатку мріяли, як навчатимемось. Але робота так захопила, що ми залишились в Словаччині жити. 

Усі зароблені гроші ми з сестрою надсилали батькам. Оскільки зарплатня у нас була більш ніж пристойна, то гроші виходили чималі. Батьки вирішили зробити капітальний ремонт в хаті. 

Єдине чого ми не знали,  так це того, що мама вирішила економити. Дивним способом правда. Матеріали купувались найдорожчі, а от робітників наймали найдешевших, або взагалі не наймали. Мама вважала, що тато зробить сам все добре і на роки. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ще з дитинства татові заборонено займатись важкою роботою. Поки я з сестрою і бабусею з батьками жили, то ми спиняли маму. Адже вона частенько навантажувала батька чоловічими справами. 

Не рідко у нас в родині через це були сварки. Мамі хотілося, щоб тато був схожим на чоловіка сестри. Працював на будівництві і приносив додому хороші гроші. Ніяк не могла змиритись, що її чоловік простий вчитель в школі. 

Пошепки

Про те, що ремонт в хаті робиться татовими руками нам ніхто не сказав. Дізнались про це, коли на похоронах мамина сестра обмовилась, що тепер нікому доробити хату і доведеться наймати робітників.

У нас з сестрою навіть слів не було, коли ми це почули. Запитали у мами чи тато сам гіпсокартоном обклеював хату, на що почули незадоволене:

– Ну якби ж то. Довелось сусіда кликати, Так удвох і робили. Довелось ще й сусіду гроші заплатити. 

Виявилось, що тато сам тягав важкі цеглини, замішував цемент і носив повні відра. Адже мама навіть сусіда не завжди кликала, щоб допомогти. Бо то чоловіча робота і тато сам впорається. 

Ми повернулись з сестрою назад у Словаччину після неприємної розмови з мамою. Дивно, що вона не вважала себе винною в тому, що сталось. Гроші ми, звісно ж, припинили надсилати. 

От тоді-то родичі і прокинулись. Телефонували ледь не кожну годину, щоб ми одумались, не покидали неньку в недобудованій хаті. Але, як на мене, наша мама померла тоді разом з батьком, або, навіть, раніше. Тільки шкода, що ми так пізно це усвідомили. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector