Коли тато дав мені 10 тисяч долларів, я вирішила їх заховати. Не треба чоловікові знати про ці гроші

Коли я була дівчиною, мріяла, що вийду за чоловіка, котрий зробить мене щасливою. Я не хотіла багатства, та сподівалась, що коханий не допустить, аби ми бідували. Не знаю чому, та я вірила, що оберу хорошого чоловіка.

В 22 роки познайомилась з Олександром. Він був таким добрим і дбайливим, я просто розтанула. Без роздумів відповіла “Так” на його пропозицію. І мені було байдуже, що в нього нічого немає. Була переконана – разом ми досягнемо успіху.

Винайняти житло нам допомогли батьки. Та вже за три місяці, я збагнула – надалі ми оплату не подужаємо. Переїхали до моєї бабусі. А тоді я дізналася, що вагітна. Я сподівалась, що ця новина стане стимулом для чоловіка, він змінить роботу. І врешті він звільнився. Ось тільки іншого місця не мав.

 – Люба, через цю роботу я не можу ходити на співбесіди. Це заважає розвитку. 

 – Але як ми жити будемо?

 – Не переймайся, тиждень-два і я влаштуюсь.

Та минуло кілька років, а чоловік постійної роботи досі не мав. Час від часу він десь підробляв. Та отримував копійки. А я з малою дитиною на руках. Лише пачка підгузків – 500 гривень. Якби не батьки – ми б з голоду померли.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Та Олександра це наче й не хвилювало, він спокійно собі жив, їв і спав. Час від часу встрягав в якісь афери. То якийсь бізнес сумнівних хотів відкрити, то акції купити. Навіть намагався позичати. Саме тоді я замислилась, чи не час щось змінювати. Можливо краще зараз розлучитися.

Нещодавно до мене прийшов тато. Я не очікувала на візит. Чоловіка вдома не було. 

 – Послухай, ось гроші, сума чимала, я давно збирав, думав автівку купити, але тоді збагнув – мушу тобі допомогти.

Я зазирнула в конверт і відчула, як земля йде з-під ніг. Там було 10 тисяч доларів. Сльози полилися з очей, я не знала, як дякувати.Тато продовжив:

 – Лиш прошу тебе – не віддавай їх Сашкові. Добре подумай, тобі треба ростити дитину.

Я пообіцяла. А коли тато пішов, замислилась, можливо взагалі не казати чоловікові нічого. Інакше взагалі перестане намагатися знайти роботу. А якщо не зміниться – я зможу розлучитися і почати життя з початку.

Ви б сказали чоловікові про гроші чи ні? Як вчинити? Невже краще брехати?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector