Коли у мене немає можливості, я не планую дітей. Навіщо було народжувати? А потім просити допомоги?

Можливо, хтось не погодиться з моєю думкою, але я маю повне право, щоб сказати те, що вважаю за потрібне. 

Неодноразово потрапляла на матеріали про багатодітні сім’ї в Мережі, от вчора прочитала чергову статтю, як матір семи дітей скаржилася на свою бідність, а потім заявилася в мерію й почала випрошувати там житло. Потім вона взагалі прийшла зі своїми дітьми й влаштувала там нічліг, щоб привернути увагу до того, що їм потрібна квартира.

Це все супроводжувалося історіями про те, скільки у них труднощів, сім дітей — їсти нема що. Барак, в якому жила сім’я, розпався, а влада обіцяє нове житло лише через три роки

Автор не одноразово вказує, що дуже жаль сім’ю і дітей.

Але хіба це не їхні проблеми? Чомусь, коли у мене немає змоги, я не планую дітей. Навіщо було народжувати? А потім просити допомоги? Дітей дійсно шкода, адже вони не винні, що у них такі безголові батьки.

Пошепки

Їхнє виправдання: “Ми дуже любимо дітей”. Я теж люблю, і не одна жінка до нестями хоче ще діток. Але ми ж не народжуємо, якщо не можемо забезпечити хороше життя зараз, не говорячи про майбутнє. В чому проявляється ваша любов: народити та кинути дітей напризволяще долі?

Ще одна жахлива історія: ”В Ольги та Олега є п’ятеро дітей і недобудований будинок, але немає роботи та грошей”. Так навіщо, бідні діти ж страждають. Вони недалеко від цього дому винаймають житло, бо не мають змоги завершити будівництво!

”Восени чоловік залишився без роботи. Зараз він стоїть на біржі праці, отримує допомогу з безробіття та пару тисяч маємо з допомоги на дітей. Ось і весь сімейний бюджет. На винаймання житла вже нічого не залишається.. “

І далі просять зібрати їм гроші, щоб добудувати свій будинок.

Чому я маю тяжко працювати зранку до ночі, платити податки, а робота цих людей завершується на народженні дитини. Це несправедливо. Батьки просто заробляють на своїх чадах, а дітей дійсно жаль.

Ви як ставитеся до таких сімей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector