Коли усі відмовились від бабусі, я забрала її до себе. Якби ж я тоді знала, як підло стара вчинить зі мною

В дитинстві я не надто любила бабусю. Вона була дуже суворою до мене. Щоразу коли мене в неї залишали, я мала поводитись чемно, виконувати всі правила. Дихати вільно не мала права. Саме тому не надто полюбляла залишатись у бабусі.

Та зараз я вже доросла, маю власну сім’ю, дітей. Мама моя вже давно в Італії. Бачимось ми рідко. Є в неї ще сестра, котра живе в США. Тобто доглядати бабусю насправді нікому. Відколи кілька років тому не стало діда – вона залишилась зовсім сама. Я живу в сусідньому місті, приблизно 20 км.

 І ось нещодавно мені зателефонували й повідомили, що старенька потрапила до лікарні. Я негайно приїхала. Лікар сказав, що в неї інсульт і залишати її саму не можна. У розпачі я зателефонувала мамі:

 – Мамо, ти мусиш приїхати. Хто буде бабусю доглядати?

 – Я не можу покинути роботи. Забери її до себе, а я платитиму.

 – В мене чоловік, діти. Що вони скажуть та і як я встигну?

На щастя, чоловік усе зрозумів і дозволив забрати стареньку. Та було досить важко. В бабусі жахливий характер, вона увесь час вередувала і звинувачувала мене, що я все роблю не так. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Так минуло пів року і я вже думала, що скоро остаточно втрачу здоровий грузд. Та бабусі поступово ставало краще. А одного разу вона мене покликала і сказала:

 – Я хочу скласти заповіт! Приведи мені нотаріуса.

Грішним ділом, я подумала, що старенька хоче на знак вдячності на мене переписати свій будинок. Але коли приїхав нотаріус вона сказала, що залишає будинок донькам. Тоді я не витримала і спитала:

 – Ти ж знаєш, що ні мамі, ні тітці твоя хата не потрібна. Вони не хотіли тебе доглядати. А в мене діти ростуть. Чому ти так зі мною?

 – Я відразу зрозуміла, що ти мене забрала лише заради мого майна. Але нічого в тебе не вийде!

Повірити в почуте було важко. Я вирішила відвезти бабусю додому. Нехай мама з тіткою шукають доглядальницю, якщо так.

Як гадаєте, я все правильно зробила?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector