Коли вчителька читала на батьківських зборах твір про маму, то всі батьки плакали. А я червоніла, немов рак

Я ніколи та нізащо у світі не дозволю чоловікові перевіряти домашнє завдання у своєї доньки! 

Тоді поспішала на нігті, а донька в третьому класі якраз навчається. Було домашнє завдання – написати твір про маму. 

– Та без питань, я допоможу, – сказав Петро.

А через тиждень були батьківські збори. Звідти я повернулася червона, немов рак.

А все через твір Маринки “Моя мама – найкраща у світі”.

Отож, любі читачки, ось “перли” моєї донечки: 

Моя мама найкраща, бо вона слідкує за нами всіма вдома. Каже, що мені не можна їсти солодке, бо будуть зубки боліти. Тому вночі вона йде до холодильника та їсть мої цукерки. Мені не шкода, чесно! Але чомусь мама це робить саме вночі, і щоб ніхто не бачив та не чув. А фантики ховає собі у сумочку. Каже, що це наш секрет з нею.

А ще моя матуся слідкує за своїм обличчям. Вона має такі цікаві смужки, які наліплює собі на верхню губу. А ще на ноги та руки. І потім здирає та кричить. Мама каже, що краса потребує жертв. Інколи вона ходить у салон краси на якусь процедуру, де їй наліплюють вії на очі. Дуже дивно. Чому вона не може вирвати волосся з ніг та сама причепити їх на лице? 

Також моя мама вигадує смішні прізвиська для нашої родини. От бабусю вона називає відьма. І каже татові, що у неї є мітла та вона так прилітає до нас у гості без запрошення. Але моя бабуся живе у будинку, а не в хатці на курячих ніжках. Якось я запитала бабусю, де її мітла, то вона на мене дуже образилася. 

Моя матуся – найрозумніша у світі! Якось вона подряпала таткову машину. А потім дістала з сумочки чорний лак для нігтів та обережно замалювала подряпину. Тато досі нічого про це не знає! А ще він не знає, що мама розбила фару об машину сусіда, але зуміла обхитрити татуся і сказати, що то він так неуважно їздить. Вона дійсно дуже розумна мама на цілому світі! 

Звісно, моя мама вміє добре рахувати гроші. Ось, наприклад, вона просить у татка 500 гривень на нові нігтики. А потім дає мені 100 гривень та каже, що це на шоколадку, але щоб я не казала нічого татусеві, бо манікюр коштує 250 гривень. Мама каже, що це називається “правильний розподіл родинного бюджету”. 

Пошепки

Моя мама ще вміє модно одягатися. У неї є трусики, які зробили з тоненьких ниточок. Я колись хотіла взяти такі трусити на уроки праці та зробити їй подарунок. Однак, вона дуже насварила на мене та сказала, що я можу таке носити коли виросту! Тому я дуже хочу вирости та носити такі тонкі трусики з ниточок! Я буду дуже красивою дівчинкою у нас на районі. Буду показувати всім подругам та хлопчикам свої модні трусики! 

Знаєте, моя мама найкраща у світі та я хочу бути такою, як вона!”

Звісно, Петро не перевірив домашнє завдання, бо дивився футбол. А коли вчителька читала такий “літературний витвір”, то я хотіла провалитися крізь землю. 

Однак, на горіхи отримав чоловік, а не Маринка. Правда, Петро тільки посміявся з такого шедевра та казав, що поставить у рамку на кухні цей твір.

Тому, любі батьки, будь ласка, наглядайте уважно за своїми дітками. Бо ці чортенятка мають такий довгий язик! 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

А які твори писали про Вас дітки? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector