Коли я дізналась, хто стоїть за нашим розлученням, мало не впала. А я цій людині довіряла, як мамі рідній

Я довго не могла збагнути, чому в мене так зіпсувалися взаємини із чоловіком. Ми прожили у шлюбі чотирнадцять років, мали чудового сина. Я завжди тішилась, як гарно ладнаю зі свекрухою. Думала, мені надзвичайно пощастило. 

Я ніколи не відмовляла, коли батькам чоловіка була потрібна допомога. Коли Тарас на чотири роки поїхав на заробітки, а його тато важко захворів – я возила в лікарню їжу, всіляко підтримувала Марію Іванівну. А як свекра не стало – взяла на себе усі клопоти, організувала похорон і поминки. 

Коли мої подруги казали, що я маю обачніше ставитись до свекрухи, я їх не розуміла. 

 – Ви що? Вона мені, наче мама! 

 – Ой, дарма ти так довіряєш! Ти для неї завжди чужою людиною будеш.

Та я тоді не вірила. Згодом чоловік повернувся. Мені здавалось, що в нас найкраща родина на світі. Та з часом він почав віддалятись від мене, повертався додому пізно, часом в мами залишався. Все казав, що їй самотньо, важко. Я тоді навіть запропонувала:

 – Може нам варто замислитися про спільне проживання, щоб ти знав, я зовсім не проти.

 – У нас місця немає, у мами теж.

 – То продамо дві наші квартири, і купимо одну велику, або ж будиночок десь на околиці.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Чоловікові ця ідея сподобалась, він навіть ожив. Ми продали квартири і вже збиралися переїжджати, коли одного ранку мені прийшло повідомлення.

 – Я тебе більше не кохаю, в мене інша є. Грошима допомагатиму, не переживай.

Прочитавши це, я відчула, як земля йде з-під ніг. Почала дзвонити чоловікові, та він не відповідав. Тоді зібралась і до свекрухи поїхала, вона вже в будинку жила. Та раптом мені відчинила стороння жінка.

 – Де Марія Іванівна?

 – Зараз покличу.

Тут вийшла свекруха. Вона говорила зі мною грубо й стримано.

 – Ти сама в усьому винна. Треба було краще до мого сина ставитись. А ти й себе запустила, поглянь, яка огрядна стала. Хочеш, онука до нас вези, я зовсім не проти.

Мені здавалось, що все це страшний сон. Я поїхала додому й почала збирати речі. Забрала сина з садочка й подалась до подруги. Жодних прав на новий будинок я не мала. Бо чоловік оформив його на свою маму, сказав, що так простіше. А я й не думала, що може в тому бути якийсь підступ. 

Подруга мене прийняла. В неї велика квартира, чоловік на фронті, дозволила залишитись, поки житло не знайду. Зараз я в розпачі, не знаю, як бути далі. Мені знайомі розповіли, що чоловік увесь цей час зустрічався з коханкою у свекрухи, вона їх прикривала. От і як вірити після цього людям?

Скажіть, що мені робити? Як відомстити колишньому і його мамі?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector