Коли я купив синові квартиру, то думав, що він цінуватиме такий подарунок. Але не очікував, що Данило так мені “віддячить”

Так у житті склалося, що я став для сина чужою людиною. 

Мені здається, що це через складну ситуацію в нашій родині. Коли Данило навчався в 10 класі, то не стало моєї коханої жінки Лариси. Вона останні місяці хворіла, майже не виходила на вулицю. Їй було важко піднятися з ліжка чи пройтися до кухні. Схудла, волосся повипадало. Я на руках її носив у душ та туалет. 

Синові було дуже складно. Він закрився від мене, весь час проводив на вулиці з друзями. Я гадав, що після 11 класу він знайде університет десь тут, у Львові. Але вибір Данила мене ошелешив – Київ. Він сам подав документи, зібрав речі та поїхав у гуртожиток. 

Данило приїздив вкрай рідко, хіба після екзаменів на канікули. Але я йому постійно говорив, що чекаю у гості. Бо рідні стіни гріють серце, приємні спогади. Ну і, врешті-решт, тут я, його тато. 

Після 4 курсу син зробив пропозицію своїй дівчині Олені. Я вирішив зробити молодятам гарний подарунок на весілля і купив квартиру в Києві. Вибрав гарний район, поблизу є парк, метро, підземна парковка. І ще й будували приватний дитячий садочок та майданчик. Звісно, така розкіш коштувала чималих грошей. Я мав певні заощадження та ще продав дачу. Все до копійки вклав у ту квартиру.

Я гадав, що цей подарунок якось зблизить мене та сина, у нас почнуться нормальні стосунки. Спершу все було добре – молодята дякували, обіймали мене, цілували. Наче от всередині щось йокнуло. 

Однак, до дітей я не так часто приїздив у гості через відстань. Бував тільки двічі на рік, на Великдень та Різдво. І те, 2 дні погостював і пора вже на вокзал додому. 

Цього разу я вирішив знову навідатися до дітей. Купив для онуків солодощі, іграшки, різні подарунки. Але ніхто мене навіть на вокзалі не зустрів. Добре, що люди допомогли знайти будинок та підказали, як проїхати. 

Пошепки

– О, привіт. Нормально доїхав? – сказав син і потис мені руку. 

Єдина розрада, яка підіймала настрій – це онуки. Ми багато гралися, читали казки, гуляли, дивилися мультики. Але от ні син, ні невістка зі мною не говорили. Максимум “вечеря готова”, “ми тобі постелили” чи “добраніч”. 

Тому на 4 день я сам зібрав речі та поїхав геть. Син тільки ввечері до мене зателефонував і те, аби сказати, що я забув зубну щітку. 

Всім друзям та сусідам я збрехав про гостину в сина. Казав, що ми всі разом веселилися, що їхав окремо з Данилом на риболовлю. Але сам ледь стримував сльози. 

Не розумію одного – чому син так холодно до мене ставиться? У мене, крім Данила, нічого не залишилося з рідні. Я гадав, що зустріну з ним спокійну старість. 

Невже вони мене люблять тільки через квартиру? 

Що Ви можете порадити нашому читачеві?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector