Коли я побачила дитячу племінників – очам своїм не повірила. Як вдалося братові привчити дітей до порядку? А потім зовиця відкрила секрет

Шість років тому я з дітьми переїхала до Польщі. Там працював мій чоловік, тому ми й прийняли таке рішення. Відтоді я жодного разу не приїжджала додому. Просто не було можливості. І ось страшенно скучила і наважила на цю поїздку. Тим паче діти дуже скучили за дідусем і бабусею. 

Погостювавши кілька днів в батьків, я поїхала з дітьми до брата. Він живе в будинку бабусі, будується у дворі. Має двох дітей. Синові 10 років, донечка ровесниця мого старшого сина, їй 7. Щойно ми увійшли мої хлопчики побігли шукати сестру і братика. Я здивувалась, адже в домі, де є діти, було надто тихо. А потім увійшла в дитячу – й очам не повірила. Там був ідеальний порядок.

 – То ви так до нашого приїзду готуватись? – спитала я зовицю. 

 – Ти про що? Ні, то так завжди. 

Діти гралися цілий день. Мої кричали та бігали, а братові тихенько сиділи на дивані. Потім ми почали збиратись і я побачила, як племінники поспіхом взялися все прибирати.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Як вам вдалося їх до такого порядку привчити? У мене в дитячий постійно дурдом! Вже стомилась просити їх прибрати!

 – Вони змалку звикли до порядку. Самі прибирають, готують.

 – А як ви їх примусили?

Пошепки

 – Вчили. Тобі варто більше малими займатись і теж все вийде, – дорікнула вона.

Додому я поверталась зовсім без настрою. Невже я така погана мама, що діти нічого не роблять. В розпачі розповіла все мамі. Вона дуже здивувалась:

 – Ти що? Я вже стомилась з сином боротися. Він з дітей роботів зробив! Вони не дихають без його дозволу. 

 – Як так?

 – Ось так. Щойно є змога, діти до мене тікають. Додому нікого не запрошують і взагалі не люблять там бути. В малих має бути дитинство, а не ця каторга.

Ця розмова мене дуже здивувала. Не очікувала такого. Тепер не знаю, як насправді правильно. В Європі взагалі дітей інакше виховують, зовсім нічого не забороняють, навіть в садочку. Я думала, що це вже занадто, але тепер не знаю.

Як гадаєте, треба примушувати дітей робити порядки чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector