Коли я потрапив в ДТП, думав, що Орися від мене втече! Кому ж потрібен лежачий чоловік?! Але все сталося не так…

Маю найкращу жінку у світі! Так-так і ця історія не матиме скандалів та інтриг. Коли мені було 20, я без пам’яті закохався в Орисю. Однак перешкодою для нас були мої батьки. Вони вважали, що вона мені не рівня. Тато казав покинути її, знайти собі кращу, красивішу, бо, мовляв, моя обраниця навіть не симпатична. Я ніколи не був обділений увагою дівчат, однак хотілося того спокою та неприступності, яку мала лише Орися. Тому нікого не послухав й взяв її собі за жінку. 

Орися народила мені трьох діточок: Ганнусю, Марічку та Остапа. Як і в кожній сім’ї інколи між нами виникають суперечки або сварки, проте ми скоро миримося. Дружина вміє дуже смачно готувати, у нас в хаті завжди чистота, й діти доглянуті. Я щасливий поряд з нею та сподіваюсь, що вона зі мною також.

Але в один жахливий день, я потрапив у ДТП. На моє лікування та реабілітацію потрібні були чималі гроші. Лежачи в лікарні часто думав, що краще б я тоді помер, бо страшенно боляче було дивитись в заплакані очі своєї дружини. Не хотілося їй приносити стільки клопоту та страждань. Усі рідні казали, що Орися мене покине, а більше й ніхто не захоче зі мною возитися.

Пошепки

Однак дружина кожного дня приходила і сиділа годинами біля мого ліжка. Згодом я поправився та встав на ноги, і все завдяки зусиллям та любові Орисі. Саме вона спонукала мене швидше одужати! Ось, на що здатне кохання!

Зараз мені 60 років, я давно не той молодий легінь, яким був колись, наші діти вже дорослі, але вона й досі любить мене, а я її ще більше! Якщо ви ще задумуєтесь над тим чи існує безумовна любов, тоді я вам скажу — так, вона існує! 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector