Коли я приїхала до доньки з зятем в гості – збагнула, що треба її рятувати

Я все життя в місті жила. Мама в лікарні працювала, згодом я теж. Не дивно, що й донька медиком вирішила стати. Здобула гарну освіту. А тоді ще одну. Так стала водночас і гастроентерологом, і інфекціоністом. Я пишалася її здобутками. Мріяла, що знайде собі чоловіка теж лікаря, інтелігентну людину.

А тоді вона привела Леоніда. В мене мало щелепа не відпала, коли він заговорив. Сільський хлопець, зовсім неотесаний. Заробляв фермерством. Його батьки вирощували худобу. Минуло кілька місяців і Катя зізналася:

 – Ми побратися збираємось. А тоді я в село переїду до Льоні.

 – Ти що? А робота? А кар’єра?

 – В селі є ФАП. Мене охоче візьмуть.

 – В тебе такі перспективи були, а ти в селі працюватимеш?

 – А чого ні? Чи там люди інакші? Не заслуговують на якісну медицину?

Пошепки

Я не могла її переконати. Виявилось, що свати – заможні люди, хоча й здобули все важкою працею. Вони подарували молодим гарний будинок, котрий давно збудували для сина. Врешті я змирилась, бачила доньку рідко, та вона наче була щаслива.

 Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Згодом Катя народила і я зібралась до неї в гості. Приїхала – і очам своїм не повірила. Стоїть моя модниця красуня в халаті та голубці крутить. Суттєво набрала вагу і перетворилась на сільську бабу.

Ті кілька днів мене переконали доньку треба рятувати. Ви б бачили, як тепер вона харчується. Зранку – яйця зі шкварками. На обід – смажена на салі картопля, свинина і салати з майонезом. В мене вже на другий день печінка боліла. А Катя ж лікар, цілком знаю, що все це шкідливо. Я не витримала і спитала:

 – Чи ти здуріла таке їсти? В нашому домі ніколи так не харчувались. Пошкодуй свій організм!

  – Мамо, тут всі так їдять. А окремо готувати собі я не можу.

Прикро мені стало за доньку. Тоді ще й подумала, що вони ж так онуків труїти будуть. Та скажіть, як мені їх з села забрати? Як переконати?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector