Коли я приїхав до батька у село, то він мене одразу повів на свою пасіку. І я був вражений від побаченого!

Мій тато тримає бджіл.

Сьогодні я був у нього вдома, і він показував мені весь мед, який отримав з вуликів. Він зняв кришку з 5-галонного відра повного меду, на якому лежали 3 маленькі бджілки, які боролися за життя. Вони були вкриті липким медом і тонули. Я запитав його, чи можемо ми їм допомогти, і він відповів, що впевнений, що вони не виживуть. Напевно, жертви збору меду.

Я знову запитав його, чи можемо ми принаймні витягти їх і швидко вбити, адже саме він навчив мене позбавляти тварину (або комаху), яка мучиться, від страждань. Нарешті він поступився і зачерпнув бджіл з відра. Він поклав їх у порожній контейнер з-під йогурту, який виставив на вулицю.

Пошепки

Ми поклали 3 маленьких бджілок у контейнері на лавку і залишили їх напризволяще. Через деякий час тато покликав мене, щоб показати, що відбувається. Ці три бджілки були оточені всіма своїми сестрами (всі бджоли – самки), і вони чистили липких майже мертвих бджіл, допомагаючи їм зняти весь мед з їхніх тіл.

Ми повернулися через деякий час, і в контейнері залишилася лише одна маленька бджілка. Її все ще доглядали сестри. Коли настав час мені йти, ми перевірили востаннє, і всі три бджоли були достатньо очищені, щоб полетіти, а контейнер був порожній.

Ці три маленькі бджілки вижили, тому що їх оточували рідні та друзі, які не відмовлялися від них, рідні та друзі, які не давали їм потонути у власній липкості і були готові допомагати, доки не буде звільнена остання бджілка. Бджолині сестри. Члени бджолиної команди.Ми всі могли б дечому повчитися у цих бджіл. Бджоли завжди добрі до своїх.

З мережі.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector