Коли я зайшла на сторінку невістки – мало не посивіла. Так от на що вона мої гроші витрачає. А казала, що сваха хвора

Два роки тому мій син Сашко сказав, що одружується. Я тоді спеціально з Італії приїхала, хотіла подивитися на його обраницю. І що я побачила – якусь фіфу на підборах, котра навіть яйця самостійно приготувати не може.

 – Ілоно, а де ж ти працюєш?

 – Я блогер, в мене 12 тисяч підписників, вже досить непогано заробляю. 

– А що ж ти там розказуєш? Щось корисне?

 – Я фарбуюсь, вдягаюсь і роблю собі зачіски. В мене часто замовляють рекламу!

Я не могла збагнути, чим така нецікава дівчина привабила мого хлопчика. В неї навіть освіти не було. Та врешті я змирилася і поїхала далі до Італії. Насправді я вже не планую повертатися, адже зустрічаюсь з італійцем, у нас все серйозно. Тож синові залишиться квартира. Та я не збираюся її дарувати, напишу заповіт, щоб дісталася лише онукам, котрі, сподіваюсь, неодмінно з’являться. 

І ось минув рік і якось мені зателефонував Сашко у розпачі.

 – Мамо, в нас така біда!

 – Що сталося, сину?

 – Теща дуже хвора! В неї рак! Терміново потрібні гроші на лікування.

Пошепки

Ця новина мене шокувала. Адже сваха ще зовсім молода жінка, їй всього 48 років. Звичайно, я відразу вислала синові 5 тисяч євро. А тоді, минув приблизно тиждень і я зазирнула на сторінку невістки в соцмережі  – і мало не впала. Ілона спокійно собі відпочивала на Мальдівах. Я мало не луснула. Вона й не думала, що я це побачу, адже я не зареєстрована в цій соцмережі. Та я зайшла зі сторінки свого коханого. А після цього відразу зателефонувала свасі.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Ну, що, як ваше лікування?

 – Все гаразд, а ви про яке лікування? Це ж звичайна застуда була?

 Це мене страшенно розлютило. Подзвонила синові:

 – Що ти собі думав? Як таке можна вигадувати?

 – Мамо, Ілона мені всі мізки виїла, що хоче на ті Мальдіви, а я більше не мав в кого просити! Їй постійно мало – хоче дорогі телефони та брендовий одяг. А сама насправді ледве на свою косметику заробляє.

 – Слухай мене уважно: або ти з нею розлучаєшся і знаходиш нормальну дружину, або з’їжджайте з моєї квартири, я її здаватиму!

Син образився, та я вирішила, що не відступлюсь. 

Як гадаєте, що мені робити? Чи можна таке пробачити?

Більше цікавих життєвих історій тут https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector