Коли залишала квартиру під наглядом сусідки, то гадки не мала, що вона так підло зі мною вчинить

Живу я у спальному районі столиці. Уже давно ні з ким не ділю квартиру, бо чоловіка поховала 5 років тому, а діти давно мають власні сім’ї. Син живе неподалік. Переїхав до тещі, живе там з дружиною дітками. Зараз будують власний дім за містом.  Доню занесло аж в Одесу. Вона там свій бізнес має. Я не бачилася з нею вже декілька років. 

От і цього року я вирішила поїхати у відпустку десь на місяць. Все б добре, та вдома нема з ким лишити котика. З ним бавитися не потрібно. Просто годувати та періодично пісок змінювати. Оскільки всі рідні далеко, то довірити цю справу я вирішила своїй сусідці. Ми з нею добре спілкуємося все років 20, тому у мене навіть сумнівів не було, чи варто давати їй ключі. 

Так я й поїхала. Минуло три тижні, як раптом мені зателефонував син та повідомив, що вони з дружиною захворіли й він хоче відправити до мене дітей, аби вони не заразилися. Я, звичайно ж, хутко взяла білети та поїхала додому. Думала, зараз швиденько поставлю речі, а потім одразу за онуками поїду. Але все склалося інакше. Коли я підійшла ближче до свого будинку, то побачила, що на моєму балконі стоять якісь молоді люди. Я не зрозуміла хто це, але гадати часу не було. 

Я відчинила двері запасним ключем й увійшла до квартири. Коли пара мене побачила, то дуже здивувалася. 

– Ви хто такі та що робите у мене у квартирі? – запитала я. 

– Ми взагалі її винайняли… На декілька днів, – спантеличено відповів чоловік. 

Через декілька хвилин він почав комусь дзвонити, а на порозі з’явилася сусідка. Виявилося, що вона без мого дозволу здавала в оренду мою ж квартиру! Від кого від кого, а від неї я такого не очікувала. Вона почала виправдовуватися, але я вже навіть її не слухала. Це ж взагалі не нормально!

Цей випадок був для мене повчальним. Відтоді я не довіряю ні свою квартиру, ні навіть власні секрети нікому, окрім рідних. Ніколи ж не знаєш, на яку хитромудру сусідку натрапиш, правда?

Що ви зробили б на моєму місці? 

Як відреагували б на такі новини?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector