Колись усі дівчата мені заздрили, а зараз риюсь в одязі “на вагу”. От до чого сімейне життя довело

В юності я була найгарнішою дівчиною в класі. Навіть брала участь в конкурсах краси. Згодом в студентські роки заробляла фотомоделлю для магазинів одягу. Отримувала гарну платню і знижки на стильні речі. Усі дівчата мені заздрили.

Я мала великі плани на майбутнє. Та раптом познайомилась з Ігорем. Це було кохання з першого погляду. Я забула про все на світі. І завагітніла. Поспіхом ми розписалися. І почалось моє сімейне життя. 

Після народження Соломійки рожеві окуляри з моїх очей остаточно впали. Чоловік зовсім не був готовий до сімейного життя. Він мало заробляв, та його все влаштовувало. Я так хотіла, аби наша дитина мала все найкраще, натомість мусила просити в батьків гроші хоча б на дитяче харчування.

Та сталося так, що я завагітніла вдруге. Я була в розпачі, та не наважилась зробити аборт. Тепер я щаслива, що маю двох чудових дівчаток. Та мені й далі вкрай важко. Ігор не розуміє, що таке доросле життя. Коли хоче – йде гуляти з друзями, витрачає гроші, яких в нас і так обмаль.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Через усе це я мусила віддати молодшу доньку в ясла і знайти роботу. Почала працювати дрібним співробітником в офісі компанії. Допомогли зв’язки батька. 

Пошепки

Минув тиждень і я стала помічати на собі дивні погляди. Колеги насміхались з мого одягу. Адже він був давно не модним і старим. Я прийшла додому, почала перебирати шафу і просто розплакалася. Щось втратило вигляд, щось мале. В сльозах я розповіла все мамі. І вона дала пораду:

 – Знаєш, а я по телевізору бачила, що відомі багаті дівчата шукають брендовий одяг в магазинах “секонд-хенд”. Може підемо?

 – Та мені соромно. А якщо хтось побачить.

 – Ми поїдемо в інший кінець міста.

Так ми й зробили. Я буда вкрай здивована – скільки гарного одягу там можна придбати. В понеділок я прийшла на роботу і отримала безліч компліментів. Мені подобаються ці речі, та спокою не дає думка, що вони вживані.

Як гадайте, соромно вдягатись на “секонд-хендах”?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector