Колишній чоловік вигнав мене з квартири. Сподівалася, що рідний брат допоможе з пошуками житла. Однак, його відповідь засмутила до сліз

Так сталося, що я після 20 років подружнього життя я розлучилася зі своїм чоловіком Петром. Він собі знайшов молоду коханку на роботі. 

І я залишилася просто без даху над головою. Адже що квартира, що бізнес, що машина були записані на колишнього чоловіка. Він ще й дав “на лапу” судді, аби пошвидше підписати ті папери. Обібрав мене до нитки.

Але найстрашніше – рідний син мене не захотів підтримати. Петро колись купив йому також власне житло, машину та ще записав частку бізнесу. Однак, суворо заборонив Андрієві пускати мене навіть на поріг квартири, інакше забере те щастя геть. Добре, що син передав мені пару тисяч гривень, аби я мала на оренду та продукти. 

– Ну ти ж розумієш, що тато все відбере. І куди я піду з жінкою та малою дитиною? Не ображайся, але у мене дійсно нема виходу, мамо.

Я знайшла собі однокімнатну квартиру для оренди та влаштувалася продавцем на базар. Але грошей все одно не вистачало. Деякі продукти я купувала вже зіпсованими або зі швидким терміном придатності, бо вони були дешевшими. 

І раз згадала про житло мого старшого брата Володі. Він ще 5 років тому з жінкою виїхав у Німеччину закордон. Його сини живуть в інших містах. І так виходить, що житло Володьки пустує. 

Тому я вирішила звернутися за допомогою до братика:

– Сам розумієш, що я у дуже скрутній ситуації опинилася. Ні житла, ні роботи нормальної. Той Петро зі мною так нахабно вчинив, уявляєш?

Пошепки

– Співчуваю тобі, сестричко. Ну життя така складна штука. 

– Я хотіла в тебе дещо попросити. Дозволиш пожити у тебе? Квартира і так пуста, мені до роботи недалеко їхати. Я за комунальні буду тобі платити.

Однак, відповідь рідного брата мене дуже засмутила:

– Аню, ну ти не перегинай палицю. Ми у квартирі скоро зробимо ремонт і будемо здавати в оренду. Якщо тобі так потрібні гроші, то я можу тобі в Берліні знайти роботу. Попрацюєш декілька років, відкладеш на будинок. Он ми так синам на дві квартири заробили. 

Я не уявляю себе на заробітках. Що я там робитиму? Не знаю ні мови, документів нема. І там треба або по декілька годин стояти на заводі чи прибирати у будинках. До такого життя мене точно не готувало. 

Не розумію, чому рідний брат так нахабно відмовляє мені у допомозі. Я ж його молодша сестра! Хіба йому вже так гроші затьмарили розум? Він у тій Німеччині євро лопатою гребе, а мені ні копійки не дає…

На Вашу думку, порада брата погана чи ні? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector