Команда пожежних помітила худорляву собачку, що лежить на дорозі

Ці тваринки повністю залежать від нас.

Команда пожежників поверталася з виклику на базу. Несподівано один з них помітив дивну цятку на дорозі. Вони зупинилися, щоб зрозуміти що це. Спершу, пожежники подумали, що це збитий єнот або скунс. Однак, підійшовши ближче, вони побачили травмоване та налякане цуценя.

Щеня було настільки заляканим, що одразу гарчало та тремтіло від будь-яких дотиків. Також було зрозуміло, що воно потребує термінової госпіталізації. Взяти на руки собаку було не так вже й легко. Завоювати його довіру вони вирішили через їжу.

Цуценя зробило перші кроки до чоловіків лише через 20 хвилин. Підійшов він до Едді Тобіна, який взяв його на руки та відвіз в клініку. Після повного обстеження лікар повідомив, що у цуценяти зламані ребра.

Едді мусив залишити цуценя в клініці, оскільки воно потребувало термінового лікування. Лікар порекомендував Едді після реабілітації віддати собаку в якусь сім’ю на певний період.

Едді не міг віддати це маленьке звірятко й вирішив залишити його собі, поки воно не одужає і набереться сил. Пройшло декілька днів після того, як собака почав жити з ним. Едді настільки закохався у тваринку, що не зміг його віддати в притулок.

Наречена Едді назвала цуценя Смокі. Не має ніяких сумнівів, що йому пощастило з новою сім’єю.

Ви б залишили цю собаку собі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector