Комаровський спростував міф про шкоду кисломолочних продуктів для організму

Вже довгий час на просторах інтернету та телебачення можна побачити думки лікарів, які стверджують, що кисломолочні продукти завдають лише шкоди людському організму.

Ніби то вживання тваринного молока не є природним явищем, тому в дорослих людей воно може спричинити небажані наслідки. Однак, лікар Комаровський спростовує цей міф, він впевнений, що саме кисло-молочні продукти можуть налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, є чудовою профілактикою закрепу, а ще наповнюють кишківник корисними бактеріями.

До того ж кисломолочні продукти слід вживати саме зараз, в період складної епідеміологічної ситуації в світі, оскільки вони чудово тренують імунну систему.

 

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Кишківник – надзвичайно важливий для людського організму, саме тут відбувається найважливіший процес травлення – всмоктування корисних мікроелементів та вітамінів з їжі, а розщепленню продуктів сприяють корисні бактерії, які формують флору. Не варто забувати і про те, що саме молоко є найкращим джерелом кальцію – елемент, який необхідний для здорових кісток, волосся, нігтів. Ось що про це говорить відомий лікар:

“З дитинства пам’ятаю, що кисломолочні продукти – це дуже добре, дуже корисно для імунітету, тому що в них багато хороших бактерій. Але останнім часом стільки різних переконань виявилися міфами …. Невже і це твердження теж не відповідає дійсності? Відповідь:Хороші бактерії в молочних продуктах – це дійсно корисно. І в організмі людини живе величезна кількість корисних і потрібних бактерій – в кишківнику вони формують правильну флору. Вони забезпечують нормальне травлення, розщеплюють всілякі отрути і токсини, підтримують систему імунітету, імунний захист в максимально ефективному стані. Ненавантажена імунна система починає кидатися на все, що хоч трохи схоже на бактерії або на віруси, – і ми маємо жахливі спалахи алергічних захворювань, аутоімунних захворювань.”

Комаровський стверджує, що молочні продукти більше приносять користі людському організму, ніж шкоди. До того він наголошує на тому, що наш світ просто зациклений на чистоті та правильності, і саме в цьому полягає проблема сучасного суспільства. Організм просто не виробляє імунітет в таких ідеальних для існування умовах, ми вже з народження не даємо шанс на нормальний розвиток: 

“Відразу після народження дитина потрапляє в стерильне середовище. Зараз під впливом дезінфекторів і хлору дитина знаходиться в практично такому ж середовищі. Імунна система, яка щодня повинна зустрічатися з мільярдами бактерій, зустрічається тільки з мільйонами, недопрацьовує”, – зазначив Комаровський.

Медик впевнений, що саме так організм дитини травмується, збільшується ймовірність появи алергії та інших захворювань. Не потрібно створювати для організму ідеальні умови для існування, адже тоді ми просто припинено розвиватися й взагалі не зможемо протистояти будь-яким загрозам ззовні.

Тому Комаровський запевняє, що молочні продукти є необхідними, особливо молодому організму, адже з них людина отримує всі необхідні організму мікроелементи.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector