Копійчаний засіб, який допоможе прибрати накип з крану та душового шлангу. Тепер ванна виглядає, наче після ремонту

Ми тільки нещодавно з чоловіком зробили ремонт у ванній кімнаті. Однак, шланг вже забився каменем, а кран покрився жовтуватим нальотом. Через них не можна нормально помитися в душі, адже вода нерівномірно витікає. 

Я розповіла про цю проблему моїй мамі. І вона порадила скористатися звичайною….лимонною кислотою. Вистачить одного пакетику, аби забрати камінь з душової лійки. 

Спершу варто розкрутити шланг у ванній. Викрутіть обережно заглушки. Деякі крани складаються з одного кола, інші – з двох. Мій чоловік розкрутив за допомогою пласкогубців. 

Далі у глибоку мисочку засипте пачку кислоти і залийте гарячою водою з чайника. Опустіть лійку всередину та тримайте від 30 хвилин до години. 

Пошепки

Прикрутіть лійку до шланга та ввімкніть воду. Вода буде рівномірно литися. Адже лимонна кислота швидко та безпечно роз’їла старий наліт та камінь, який, власне, забивав ці гумові протоки. 

Окрім кислоти, варто ще спробувати звичайний оцет, якщо не вдається зняти насадку зі шланга. Налийте оцет у пакет, помістіть його в лійку та ретельно замотайте. Залийте на 2 години, час від часу трясіть пакет та перевіряйте, чи не витікає рідина. Потім просто ввімкніть теплу воду. 

А які методи знаєте Ви? Поділіться з нашими читачами в коментарях!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector