Імбир корисний через велику кількість вітамінів та мікроелементів. Імбир містить в собі величезну кількість вітамінів та мікроелементів. Для прикладу, в ньому можна знайти велику кількість вітаміну В6, вітаміну С, магнію, кальцію, цинку, фосфору, заліза та міді. Фахівці радять вживати імбир для загального зміцнення організму, особливо корисний в холодну пору року.
Імбир є корисним для травлення, оскільки він пришвидшує метаболізм. Імбирні напої допомагають в лікуванні астму та серцево-судинні захворювання. Також корінь цієї рослини містить багато антиоксидантів, тому чудово очищає печінку.
Сьогодні ми поговоримо про користь імбирного чаю. Ось які переваги ви отримаєте при регулярному вживанні напою:
- Покращення кровообігу.
- Забезпечення організм необхідними киснем, вітамінами і мінералами.
- Усунення головного болю і болю у м’язах.
- Розчиняє камені в нирках.
- Очищає печінку.
- Запобігає і вбиває ракові клітини.
- Знижує ризик розвитку інсульту.
Як правильно приготувати імбирний чай?
Інгредієнти:
- ¼ ч. л. меленого імбиру
- ¼ ч. л. меленої куркуми
- кокосове молоко
- мед
- чашка води
Приготування:
Налити в каструлю воду та помістити на вогонь. Довести все до кипіння й додати до окропу подрібнений або мелений імбир й куркуму. Зменшити вогонь до мінімуму й варити суміш ще протягом 10 хвилин. В кінці приготування додати молоко. Процідити чай та вживати.
Протипоказання:
Протипоказаний імбир при гострих захворюваннях травної системи, виразковій хворобі, панкреатитах, гепатитах — ефірні олії будуть надмірно стимулювати роботу печінки і підшлункової залози, а клітковина може дратувати запалену слизову травного тракту. Небажано вживати імбир і тим, у кого є схильність до кровотеч.
Ви готуєте імбирний чай?