Користувачі інтернету викладають знімки незвичайних предметів, призначення яких вгадати досить непросто. І їм дають відповіді

 У всіх цих дивних штук є своє практичне застосування, але за їх зовнішнім виглядом здогадатися досить складно. Багато з них були створені досить давно — в радянському союзі або навіть в інших країнах, що, зрозуміло, додає їм ще більшої загадковості. Спробуйте і ви здогадатися, що й до чого!??

1. «Дивні ножиці, що ними ріжуть?»

Насправді річ дуже зручна. Це прес для віджиму консервів. Він дозволяє злити залишки вологи.

2. «Не знаю що це, але належало моїй мамі»

Письмовий набір. У ньому є чорнильниця з герметичною кришкою і пісочниця. Піском посипали свіжі рукописи, щоб швидше їх висушити.

3. «Знайдено в будинку у бабусі»

Такий прилад створений для любителів в’язати. На ньому можна виставити номер петлі, і коли власник повернеться до відкладеного в’язання, то точно не помилиться.

4. «Незвичайна річ початку XX століття»

Елегантна кліпса для рукавичок, кріпиться до одягу. Коли джентльменові рукавички не потрібні, він підвішує їх на кліпсу. Можливо, в центрі була прикраса, яка загубилася, і власник вставив монетку.

5. «Що це за ріжуча скалка?»

Спеціальний ніж для круасанів. Розрізає тісто на трикутники, з яких потім скручуються круасани.

6. «Якийсь мультитул? Знайшов серед старих військових речей»

Так званий «боцманський ніж» зі Свайки — такелажний інструмент у вигляді гострого штиря для пробиття троса.

7. «Що це за скляна штука? Знайшов у дідуся на горищі»

Поррон — традиційна іспанська посудина для вина.

8. «Що це за тайські ліки? Гіркі, і після них краще думається»

Яхом — тайські лікувальні трави для поліпшення роботи шлунка і від головного болю. Склад: агастархіс зморшкуватий, китайський чай, китайська кориця, копитняк зібольда, корінь солодки, гвоздика, спіральний імбир, екстракт алойного дерева, дудник лісовий.

9. «Що це таке? Спочатку думав, що для чаю, але він же так висипеться»

Інструмент для нанесення цукрової пудри. Заповнюється пудрою, потім швидкими рухами відкривається і закривається, посипаючи їжу.

10. «Хто може зрозуміти, навіщо потрібен цей тримач для туалетного паперу? Всі ярлики здерті, зверху відділення для батарейки в 9 вольт. Будинок побудований в 50-х»

Радіо «Маленький Джон» було популярним в 70-ті. Ліва ручка — гучність, права — настройка частоти.

11. «Мій батько отримав цю штуку на обміні Марними Подарунками. Що це?»

Старий спис для вилову вугрів. Як кажуть, вістрі заважають слизькому вугру поплисти, надійно фіксуючи його.

12. «Що за дивний мішечок?»

Під час Першої світової війни дуже часто застосовувалася хімічна зброя. А так виглядав протигаз для коня. Кавалерія в той час все ще була потужною силою.

13. «Цікавий кубик з минулого»

Це одноразові фотоспалахи. Були дуже популярні за часів плівкових фотоапаратів, так як давали більш-менш однорідне засвічення всього приміщення. Виготовлялися і в СРСР під маркою «КУБ».

14. «Що це за інструментик?»

Це обідній хронометр. Так, і гармата до речі справжня. Опівдні сонячне світло через лінзу фокусувалося на отворі в задній частині стовбура гармати, запалювався холостий заряд, і гучний хлопок оголошував про те, що пора відпочивати.

15. «Дивна французька тарілка»

Це тарілка для нарізування тортів. Наприклад, вам потрібно поділити торт на 7 персон, кладемо його посередині і ріжемо там, де потрібна цифра.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: