Користувачі мережі вражені красою 18-річної української чемпіонки з дзюдо

Браво! Розумниця і красуня. 

Всього лише рік тому, у вересні 2018 року, на той момент 17-річна Дарина Білодід виграла чемпіонат світу. В історії Даша стала наймолодшою ​​спортсменкою у своєму виді спорту, яка в такому юному віці досягла таких результатів. Дзюдоїстка виграла свою золоту медаль в 17 років, до цього наймолодшою ​​дзюдоїсткою вважалася японка, яка отримала золото в 18 років.

Правильне підсікання в середині бою, принесло Дарині перемогу, при цьому на рахунку у дівчини було тридцять виграшних боїв підряд.

Дарина народилася в сім’ї спортсменів — Геннадія Білодіда і Світлани Кузнєцової, які самі тренували свою дочку. Як каже сама спортсменка, справжнім талісманом у неї є мама. Перед кожним змаганням, Даша обов’язково цілує свою маму і вірить, що це допомагає їй отримувати перемоги навіть у найважчих поєдинках з суперницями.

Попри те, що батьки самі спортсмени, вони спочатку були проти, щоб Даша займалася дзюдо. Мама завжди хотіла, щоб дочка стала гімнасткою і навіть віддавала її в школу Дерюгіної. Але Даша не змогла там займатися, після того як змінився тренер.

Мама почала брати доньку з собою на свої тренування з дзюдо, де займалася з іншими дітьми. На той момент дівчинці було всього 6 років, але вона вже полюбила саме цей вид спорту.

Уже на перших змаганнях Даша змогла показати хороші результати і посіла друге місце. Але це не заспокоїло спортсменку, навпаки, вона сильно засмутилася, тому що хотіла бути абсолютною переможницею. Для дзюдоїстки девізом по життю є ставити найвищі цілі і обов’язково їх досягати.

Дівчина зізнається, що про свій вибір ніколи в житті не пошкодувала. Її життя не схоже на те, яке проживає будь-який підліток в її віці. Як вважає сама Даша, її життя наповнене тільки яскравими фарбами і моментами, які хочеться переживати знову і знову.

Крім своїх спортивних досягнень, дівчина останнім часом захоплюється фотографіями. З огляду на її оригінальну зовнішність, Білодід виглядає як справжня модель. В Інстаграмі у спортсменки багато підписників і з кожним днем ​​їх стає все більше і більше.

Зовсім недавно, Даша опублікувала гарячі фотографії, які здатні звести з розуму будь-якого чоловіка своєю відвертістю. На всіх фотографіях, Білодід зовсім не схожа на спортсменку, більше їй підходить роль моделі. Але дівчина каже, що міняти свою професію вона не збирається і в найближчих планах у неї завоювання олімпійської медалі.

Вам подобається ця юна і талановита дівчина? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: