Королева залишиться на престолі до самого кінця завдяки принцесі Шарлотті

Життя британської королівської сім’ї знаходиться під пильною увагою політиків, журналістів і простих людей.

Обговорюють офіційні заходи та весілля, вагітність і пологи, дитячі пустощі та прояви любові на публіці. І, звичайно ж, моменти наслідування престолу.

В останні рік-два королева Єлизавета II передала частину своїх повноважень синові, принцу Чарльзу, який стоїть перший в черзі на корону. Це дало привід для припущень про те, що 92-річна монархиня збирається відійти від державних справ.

А коли вона не з’явилася на декількох значущих заходах, то це ще більше «розігріло» тему, і багато хто став підраховувати, коли ж трон перейде до спадкоємця.

Однак, як то кажуть, не дочекаєтесь!

Днями королівський документаліст Нік Буллен в інтерв’ю Yahoo News ‘The Royal Box сказав, що чутки про швидкий відхід від справ Єлизавети II не відповідають дійсності, а саме слово «зречення» вважається непристойним в палаці і його всіляко уникають вимовляти.

Нік Буллен також нагадав, що її мати прожила до 101 року, і сама Єлизавета II «цілком працездатна жінка», яка може пропрацювати ще років десять. Так що принц Чарльз зійде на трон, коли йому буде близько 80 років, хоча він готовий вже і зараз.

Крім прекрасної спадковості, силу і енергію правлячій королеві надають її онуки і правнуки, які користуються великою симпатією у підданих Її Величності.

Особливо прихильні всі до принцеси Шарлотти, яка вже проявляє задатки королівської особи — одні тільки привітання натовпу чого варті!

Вона прекрасно наслідує свою вінценосну прабабусю, відмінно тримається на публіці. За припущенням королівського документаліста, саме в популярності своїх правнуків Єлизавета II бачить спосіб «залишатися на гребені цієї хвилі» симпатій з боку підданих. А в цілому вона на престолі з 1952 року!

А вам симпатична принцеса Шарлотта? Бачите схожість з королевою Єлизаветою II? Поділіться своїми враженнями, будь ласка.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: