Короткий тест, який визначає когнітивні здібності людини

У кожної людини є свій рівень інтелекту. Ми всі приблизно уявляємо, що ми можемо, а чого ні. Але як цей рівень виміряти? Для цього потрібно пройти тест IQ. 

Коефіцієнт інтелекту (intelligence quotient) або IQ — кількісна оцінка рівня інтелекту людини: рівень інтелекту щодо рівня інтелекту середньостатистичної людини такого ж віку. Визначається за допомогою спеціальних тестів. Тести IQ розраховані на оцінку розумових здібностей, а не рівня знань.

Цей тест досить великий та містить багато запитань, тому для вас ми підготували найпростіший тест, що складається всього з трьох коротких запитань.

Завдання 1

1.  Ціна однієї тенісної ракетки з м’ячем становить 1 євро 10 центів. Скільки коштує м’яч, якщо відомо, що ракетка коштує на 1 євро дорожче м’яча?

Відповідь: Вартість м’яча —  5 центів. 

2.  П’ять машин за п’ять хвилин створюють п’ять деталей. Скільки часу знадобиться 100 машин, щоб створити 100 деталей?

Відповідь: 5 хвилин. Насправді, кількість машин не впливає на швидкість створення однієї машиною однієї деталі.

3.  Латаття, що росте у ставку за один день подвоюють свою площу. За 48 днів вони повністю покрили ставок. За якийсь відрізок часу латаття покрили половину ставка?

Відповідь: 47 днів. За день до того, як накрити весь ставок, вони повинні накривати половину.

Суть цих завдань полягає в тому, що людина зазвичай поспішає з висновками і дає очевидну відповідь. Спершу потрібно добре все обдумати.

Ви відгадали задачі?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: