Корисні поради при приготуванні паски

Корисні поради:

1. Яйця. Найкраще це домашні, свіженькі, щоб жовтки були жовті-жовті. Але якщо нема – можна зробити настоянку шафрану (кілька шафранинок настоювати на горілці, або спирті), який прекрасно піджовтить тісто.

2. Щоб паска була жовтою, звечора жовтки розтерти з сіллю і зберігати у холодильнику.

3. Родзинки та цукати. Світлі родзинки, намочені в коньяку або ромі за день до випікання, і потім гарно обтрушені борошном матимуть гарний вигляд. Цукати різати досить дрібно.

4. Особливості приготування цедри з цитрини: цитрину ошпарити, стерти на тонкій терці цедру і залити її ложкою коньяку або спирту, щоб схопилися ефірні олії.

5. На кухні має бути тепло, ніяких протягів, не гримати дверцятами і ходити біля паски на пальчиках. Бо є великий шанс що дріжджове тісто впаде, застудиться, і буде йому зле.

6. Борошно треба просушувати (бажано) і пересіювати (обов’язково), щоб насичувалося повітрям і не було вогке. Всі складники мають бути кімнатної температури.

Пошепки

7. Форми варто вистелити пергаментом, змастити маслом і присипати борошном.

8. Місити тісто треба руками, коловими рухами, піднімаючи частину тіста, і вплітати його у решту. Тісто треба добре «вибити».

9. Яйця чи жовтки варто збити з цукром у пишну масу, а тоді додати до тіста. Так його можна швидше замісити.

10. Для того, щоб паска довше залишалася свіжою, частину борошна запарюють киплячим молоком, старанно розтираючи його дерев’яною ложкою чи міксером, щоб не утворилось грудочок. Цю суміш охолоджують до літеплого стану і, додаючи ще трохи борошна та розтерті з цукром дріжджі, ставлять у тепле місце.

11. Якщо тісто при випіканні надто рум’яниться, паски треба накрити папером для печива.

Чи були корисні для вас поради?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector