Кошеня на руках у незнайомця в метро як привід повернути віру в людство

Неймовірна історія великого людського серця.

В нашому світі є багато сумних речей,  і все насправді не так веселково, як би це хотілося насправді. Сьогодні ми хочемо вам розповісти історію, свідком якої стала мешканка Нью-Йорку Джилліан Роджерс. 

Жінка їхала в метро, як раптово її увагу привернув кремезний чоловік, що тримав в руках плед й пляшечку з молоком. Згодом він сів неподалік нашої героїні й розгорнув помаранчеву тканину — там було крихітне голодне кошеня. Не часто побачиш в метро великого міста, як дорослий чоловік годує маленьку сіру тваринку. 

Джилліан поспостерігала за чоловіком, а потім вирішила все-таки спитати, чи все добре. Тоді він розповів, що ішов з роботи додому, як раптом почув жалісливий стогін. В провулку між будиночками ховалося маленьке кошенятко, його потрібно було зігріти та нагодувати. От чоловік не зміг пройти повз. 

Роджерс була дуже близька ця тема, адже вона заснувала притулок бездомним тваринам, тому, як ніхто інший, розуміла почуття чоловіка. На наступній станції їй потрібно було покинути вагон, то ж вона навіть не дізналася ім’я цієї великої людини.

Такі добрі вчинки роблять наш світ значно кращим.

Що Ви думаєте з цього приводу? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: