Кошеня вирішило залишитися з родиною, яка його врятувала

В одних із притулків Монреаля потрапила компанія маленьких рудих кошенят, яким був лише тиждень. Зазвичай, в такому випадку, кошенят відправляють добровольцям, які годують їх та допомагають вирости та зміцнішати. Після цього, вони, зазвичай, повертаються до притулку. 

Серед них було маленьке руденьке кошенятко, яке міцно трималося своїми лапками за життя. Шансів на його виживання було не так багато, тому за його здоров’я взялася вже бувала доглядальниця Джесс. Вона забрала пухнастика додому, годувала його через трубку та бережно ставилася до його здоров’я. 

Впевненості у тому, що рудому красунчику вдасться вижити не було, але дівчина не збиралася просто так здаватися. І їй вдалося зберегти його життя. З кожним днем здоров’я котика почало міцнішати та покращуватися. 

Пухнастика вирішили назвати Марсиком й уже через деякий час, він навчився їсти самостійно. Коли кіт зміг піднятися на лапи та самостійно пересуватися, його забрала волонтерка Коралі. Вона часто носила його у себе в кишені, аби завжди вчасно годувати. 

Пошепки

З самого початку ніхто навіть не думав залишати Марсика у себе, але він настільки сподобався родині Коралі, що віддати його назад до притулку вони просто не могли. Ось так цей пухнастик знайшов собі новий дім. 

Ви б взяли на себе таку відповідальність? Колись погоджувались доглядати за такими важкими тваринками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector