Котик впевнений, що дитяче крісло купили виключно для нього

Нам усім не завадить його наполегливості.

Герой нашої статті – кіт на прізвисько Флінн. Як зазначають господарі, він ніколи не був ласкавим та ніжним. Але все змінилося після народження дитини.

Він ніколи не любив, коли його хтось турбував. Кіт не допускав жодних зайвих дотиків та обіймів.

Після народження малюка, кота наче підмінили: він не відходить від дитини ні на крок. А скільки ніжності та ласки тепер! Тварина перетворилася зі звичайного самозакоханого кота в справжню турботливу няню.

Любов кота до дитячого крісла

З народженням немовляти, батьки почали все частіше купляти різні іграшки та цікаві речі. Кіт  досліджував кожну нову покупку, яку приносили в дім. Але найбільше його зацікавив стільчик-гойдалка. 

Як вважають дорослі, кіт з самого початку подумав, що стільчик придбали йому. Адже він з першого дня розвалювався на ньому. Щоб малеча не зайняла крісло швидше, кіт розлягався на ньому вже з самого ранку.

Батьки намагалися прогнати кота, але як тільки вони мали кудись іти, він швидко займав вихідну позицію. Мати вирішила провчити бешкетника й посадила дитину поверх нього. Дорослі думали, що кіт злякається і втече, але сталося навпаки. Кіт так і продовжував сидіти, не звертаючи увагу на дитину зверху.

На фото зображена ця піраміда з крісла, кота і дитини. Все ж таки, кіт дуже добре й покірно відносився до малечі, тому господарі вирішили не турбувати тварину й змирилися, що в кріслі буде спати він.

Цікаво історія про те, як кіт знову добився свого.

Ви б теж так вчинили на місці господарів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector