Котик зі зламаною щелепою сам прийшов просити про допомогу

Поранений котик самостійно прийшов до волонтерів, які добровільно підгодовували бездомних кішок. У тварини була зломана щелепа, що неабияк перелякало людей. Бідолашній тварині довелося чимало пережити, але вона змогла вистояти усі труднощі.

Небайдужі одразу прийняли рішення про те, що котика слід відвезти до ветеринара. Найближчий пункт прийому був у сусідньому місті. Лікар оглянув тварину і сказав, що цю травму вона отримала давно. Для того, щоб позбутися дефекту і поставити щелепу на місце необхідне хірургічне втручання і стаціонарне лікування.

Пошепки

Котика прозвали Ладушка. Через декілька днів він переніс операцію, після якої швидко зміг їсти самостійно. Самопочуття тварини було чудовим, але залишилося відкритим запитання: де її залишити? Адже в притулку, куди кіт з самого початку прийшов, не було місця.

Одна з жінок, яка була серед волонтерів, вирішила забрати Ладушуку на деякий час до себе. Поки що котика доводиться тримати в клітці, але він усіма способами намагається з неї вирватися і втекти. 

А ви б погодилися забрати до себе котика, який має за спиною так складний шлях?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector