Кожного ранку випивайте склянку цього засобу, і вас перестане турбувати шлунок, застуда та грип

Лікарі ще й досі продовжують сперечатися про те, чи має вода з лимоном цілющі властивості. Один з лікарів вирішив провести на собі експеримент. Щоранку він випивав одну склянку такої суміші протягом року і ось його висновки:

  1. Він забув про застуди та грип, а також більше не турбував шлунок. Оскільки лікар страждав від хронічних захворювань верхніх  шляхів, то протягом року міг захворіти по декілька разів. Але приймаючи воду з медом, він був здоровим, навіть коли вся його сім’я хворіла. 
  2. Появилося відчуття бадьорості, зникла втома. Ця суміш заряджає енергією з самого ранку. Тепер набагато легше вставати з ліжка, є час для того, щоб приготувати сніданок та неквапливо зібратися на роботу.
  3. Здоров’я його родини. Тепер його рідні теж випивають щодня скляночку води з медом. Імунітет досить добре зміцнився, а тому грип все рідше став турбувати цю сім’ю, ніхто більше не лежить по декілька тижнів з високою температурою.

Рецепт:

У склянку наливаємо теплу воду та додаємо туди 1 чайну ложку меду та сік з 0,5 лимона. Добре перемішуємо дану суміш та випиваємо. Якщо ви одразу не можете випити всю рідину, то не заставляйте себе і випийте стільки, скільки зможете.

Властивості цілющого засобу:

  1. Ефективно справляється з покращенням травлення та метаболізмом.
  2. Має послаблювальну та сечогінну дію.
  3. Бореться з випадінням волосся, а також покращує стан шкіри, нігті стають міцнішими.
  4. Захищає імунну систему.
  5. Допомагає при боротьбі з зайвими кілограмами.

А ви вживаєте воду з лимоном?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: