Кожну копійку я висилала дітям. Гарувала, аби заробити на квартиру. А приїхавши, побачила, на що пішли мої грошенята

Коли мій син закінчував школу, я вирішила – мушу заробити грошей йому на майбутнє. Колишній чоловік нам не допомагав, у нього вже була нова сім’я, діти, яких він мав забезпечувати. А ми лише заважали. 

Згодом я вирушила до Німеччини. Трохи знала мову, в університеті вивчала, і це мені допомогло. Я чітко визначила мету – заробити на навчання сина, а також придбати дві квартири – собі й сину. Хотілося жити в нормальних умовах, адже все життя ми тулилися в старому бабиному будинку, в якому навіть вбиральні не було. 

Я працювала мало не цілодобово. Вдень – на заводі, а вночі – доглядала стареньку бабусю. Усе до копійки висилала синові. Хоча подруга мене застерігала:

 – А ти не боїшся, що твій Руслан все витратить на гуляння. Він молодий, необачний.

  – Та ні, бути такого не може!

Минуло сім років, Руслан вже закінчив навчання, нещодавно одружився. Я навіть на весілля не приїхала, боялась втратити робоче місце. Адже мріяла, аби діти мали достойне житло до народження онуків. Та раптом син мені зателефонував:

 – Мамо, терміново бери відпустку і приїжджай!

 – Що сталося?

 – Сама побачиш.

Я переймалася, а раптом щось сталося. Відразу ж на автобусі вирушила додому. Син зустрів мене на гарній автівці. І відвіз до себе додому.

Коли я побачила, де молоді живуть – дуже здивувалася:

Пошепки

 – І скільки коштує оренда такої квартири.

 – Мамо, це наша квартира! Ти нам допомогла її придбати.

Далі він відвів мене у квартиру, яка знаходилась навпроти їхньої. Відчинив власним ключем. Там був шикарний ремонт, всі кольори підібрані ідеально, меблі нові.

   – А це твоя квартира. Можеш вже й жити тут. Тобі більше не треба їхати на заробітки. Я навіть наш старий будинок відремонтував. Тепер там дача, лазня є, можна відпочивати у вихідні дні.

 – А де ж ти гроші взяв? Я ж стільки не заробила!

 – Ти заробила більш як достатньо. І я не витратив ані копійки. А ще в студентські роки почав працювати. Тож доклав скільки бракувало. Ще й з весілля гроші залишилися. 

Сльози полилися з моїх очей.

 – Мамо, ти й так важко працювала. Досить. Ми хочемо, аби ти була поряд, коли народиться онук.

Такого я аж ніяк не чекала. Я ще повернулась в Німеччину на пів року, або допрацювати термін за контрактом. Але потім з подарунками приїхала додому, у свою власну квартиру. Я неймовірно пишаюсь сином.

Як гадаєте, часто діти цінують батьків і їхню допомогу?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector