Красень заміокулькас: 10 причин завести цю рослину в будинку

Ці рослини чарівні та загадкові й завжди привертають до себе увагу.

Темно-зелене листя в поєднанні з об’ємним кореневищем та стовбури, висотою 150 см, справляють неабияке враження.

Тому для вас ми вирішили сформулювати основні переваги цього вазону та причини, чому його варто тримати вдома:

  1. Якщо вірити східним вченням, то це дерево здатне притягувати матеріальні блага та залучати фінанси. Також такий вплив на ваш добробут збільшиться, якщо помістити рослину на південному сході та закопати в горщик з землею декілька монет. 
  1. Адаптація до нового місця в цієї рослини триває не довго, період звикання від 2 до 3 тижнів.
  1. Для посадки заміокулькаса обирайте пластмасові горщики, в керамічних виробах вони відчувають тісноту, а ще корені пошкоджуються об жорсткі стінки.
  1. Не потрібно пересаджувати молоденькі рослини. 
  1. Також цей вазон взагалі не вимогливий до ґрунту й чудово росте в суміші дерну, листової землі, піску (пропорція 1: 1: 1). Потрібно на дно горщика помістити дренаж з керамзиту.
  1. Пересаджувати зеленого красеня можна всього лиш один раз на рік, якщо є необхідність в більшому горщику. 
  1. Грошовий вазон є невибагливим, тому він підходить навіть новачкам. Головне не допускати застій вологи  в ґрунті. А поливати рослину потрібно в залежності від висихання землі.
  1. Знайти, де поставити горщик в будинку завжди легко: місця зі зниженою вологістю повітря і частковим притіненням цілком годяться, хоча для кращого росту потрібно достатньо світла (але не прямі промені сонця). 
  1. Також рослина не потребує частої підгодівлі. Достатньо це робити з другого місяця весни по вересень (беруть кошти для кактусів або сукулентів).
  1. Вазон обожнює обприскування водою, а ще потрібно час від часу витирати пил з листочків. Тоді ваша рослина буде яскравою та здоровою.

А вам подобається цей вазон?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: