Краща казка мого дитинства — «Три горішки для Попелюшки»

Який чарівний фільм! І ніяких спецефектів!

У цьому фільмі все пронизане чарами і добротою … дитячих спогади! Теплий і зворушливий фільм! Краща історія про Попелюшку всіх часів і народів. А яка гарна музика. Підбір акторів гідний окремих слів. Саме такими повинні бути Попелюшка і Принц.

Як все просто знято, зимовий ліс не наповнений ніякими 3-д-ефектами, але так казково прекрасний. Буквально передано то дитяче відчуття від зимового лісу … Відчуття чогось чудесного, трохи небезпечного, дуже-дуже таємничого.

Всі ми змінюємося, старіємо з роками, але тільки наші улюблені фільм як і раніше молоді, як і наші душі. Цей фільм саме такий. Показую його своїм дітям тепер і покажу внукам.

Дуже красива акторська пара. Мені Лібуше в дитинстві здавалася такою красунею, зараз думала, може змінилася думка-нічого не змінилося. У неї така казкова краса.

Мені б уже онуків чекати, але хочеться такої ж чудової любові, як і у героїв казки.

Давайте разом подивимося ці кадри зі старої доброї казки і отримаємо задоволення від чудової музики нашого дитинства. Нехай в нашому дорослому житті завжди буде місце казкам і чудесам! Адже цього так іноді хочеться!

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: