– Краще без тата, ніж з таким! – Слова моєї восьмирічної доньки розчулили до сліз. Часом діти мудріші за нас

Так склалося, що доньку я виховую одна. З колишнім ми розійшлись, коли їй було всього три роки. Причина банальна, він знайшов молодшу. Та я ніколи не зациклювалась на цьому. Вирішила, що не хочу бути жінкою, котра все життя страждає.

Колишній час від часу висилав мені гроші та подарунки на дні народження Аліси. Та бажання побачити доньку не мав. Я знала, що він мало не відразу одружився вдруге, бо його коханка завагітніла.

Час минав. Моя донечка підростала. Маленькою вона питала про тата, та я чесно відповідала, що він живе окремо і передає їй подарунки.

І ось цьогоріч я вела дитину в третій клас. Разом зі мною пішли мої батьки, настрій був дивовижний. І раптом я бачу в натовпі, де стояли першачки свого колишнього. Сказати, що це мене засмутило – нічого не сказати. Він ніколи не приходив в школу до Аліси, не був на жодному її святі. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я вирішила вдати, що нічого не сталося, аби не засмучувати доньку. Та раптом вона сказала:

Пошепки

 – Мамо, не засмучуйся, що тато не з нами, а з іншою сім’єю. Це не страшно! З часом він шкодуватиме. Та я сподіваюсь, що хоч свого сина не покине.

Мене вкрай здивували слова Аліси. Потім я збагнула, що вона бачила фото свого тата. А тоді вона ще додала.

 – Я люблю тебе так сильно. А він від цієї любові відмовився. Краще без тата, ніж з таким!

Я обійняла і поцілувала свою найкращу у світі доньку. В житті робитиму все можливе, аби вона була щаслива. Якими б не були мої стосунки з її татом – я вдячна, що він подарував мені таку доньку.

Як ви вважаєте, треба дітям пояснювати, чому йдуть їхні батьки?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector