Краще тренування по-домашньому з п’яти вправ для зрілих жінок

Регулярна фізична активність важлива для організму у будь-якому віці. Правда, саме від віку залежить тип тренування та навантаження, які можна виконувати.

Тому тренування літніх людей відрізняється від тренувань молодих, адже з віком відбуваються зміни, і якщо не брати їх до уваги, можна собі лише нашкодити. Слабшає серцево-судинна система, кістки стають крихкими та й і м’язи втрачають свою міць. Але це не має перешкоджати вам бути здоровими та активними. 

В такому віці найкращим способом зміцнити організм є такий тип тренувань, як пілатес. За допомогою пілатесу можна потренувати найважчі зони власного тіла, але при цьому не робити навантаження на серце та опорно-рухову систему. 

ДОМАШНІЙ ПІЛАТЕС

В пілатесі важливо відчувати власне тіло та виконувати вправи синхронно з власним тілом. Займатися слід тричі на тиждень, але ці вправи покращать ваше самопочуття. Після занять організм наповнюється енергією та легкістю. 

5 КРАЩИХ ВПРАВ

Вправа 1

Ляжте на спину, а ноги зігніть в колінах під кутом 90 градусів. Після цього потрібно притискати ноги до живота затриматися на декілька секунд в такому положенні, а потім повільно опустити ноги назад. Рухи мають бути повільні та плавні. Відчувайте, як працюють ваші м’язи. Виконати 12 разів.

Вправа 2

Ця вправа чудово пропрацьовує хребет та м’язи пресу. Потрібно лягти на підлогу та витягнути руки, натягнути носки. Зробити глибокий вдих, а на видиху повільно підійматися, закругляючи спину, підіймати хребець за хребцем. Знову ж таки рухи повинні бути плавні. Потім знову вдихнути, затриматися, а на видиху повернутися в початкове положення. Повтори вправу від 3 до 5 разів. 

Вправа 3

Ляжте на спину, випряміть ноги і підніміть їх приблизно на 60 градусів від підлоги.  Руки витягнуті уздовж тулуба.

Видих. Втягніть живіт і підніміть верхню частину тулуба від підлоги. Витягніть руки вперед долонями вниз, щоб вони знаходилися на висоті 15-20 см від стегон.

Вдих. Зробіть п’ять коливальних рухів руками вгору і вниз, використовуючи активне дихання.

Видих. Зробіть ще п’ять коливальних рухів руками, використовуючи активне дихання. Повторіть всю послідовність 10 разів (100 рухів), зберігаючи колишнє положення тіла. 

Вправа 4

Сядьте на підлогу та схрестіть ноги. Руки помістіть на колінах. Потім повільно нахиляйтеся в різні сторони, підіймаючи та чергуючи руки.

Повторіть 10-15 разів в кожну сторону. Необов’язково нахилятися занадто сильно, робіть так, щоб не виникало дискомфорту в хребті.

Вправа 5

Для цієї вправи знайдіть надійну опору. Нахиліться вперед та затримайтеся на 30 секунд. Спину тримайте прямо, а руки витягніть і тримайте на одній лінії з вухами. Після короткої перерви знову повторити.

Зроби 10-15 нахилів.

Ви колись пробували пілатес?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: