Краще вибрати самотність, ніж постійно доводити собі, що ти щаслива

Хіба ж краще витрачати найкращі роки свого життя на того чоловіка, який цього не заслуговує? 

Всі ми помиляємося. Всі ми зустрічаємо не тих чоловіків і це добре. Доля дає нам можливість засвоїти важливі уроки для того, аби в майбутньому робити правильний вибір та вміти будувати гармонійні стосунки.

Хтось ці уроки приймає та застосовує у майбутньому, а хтось сприймає як власну поразку й не може йти далі. Часто, жінки просто залишаються поруч з чоловіком який їх не заслуговує тільки тому, що бояться залишитися самотніми.

Ви дійсно відчуваєте себе щасливими, коли лежите поруч з чоловіком, який геть не цінує всього, що ви для нього робите? Хіба ж ви щасливі поруч з тим, хто вже давно перестав докладати зусилля для того, аби зробити ваші стосунки кращими?

Пошепки

Дівчатка, варто відпускати тих, хто вас не вартий. Це звичайна необхідність, адже без цього ви просто не зможете зустріти своє реальне кохання. Ви повинні усвідомити свою цінність й зрозуміти, що варті набагато кращого ставлення. 

Інколи краще побути наодинці з собою, насолодитися власним життям та усвідомити чого хочете саме ви. Чому ми так женемося за стосунками? Ми боїмося відчуття самотності, яке нав’язує нам суспільство, але ж самотнім можна бути навіть у стосунках!

Ви можете йти поруч зі своїм чоловіком, але геть нічого не відчувати. Хіба ж у цьому полягає справжнє щастя? Можливо, варто робити те, чого хоче ваше серце? Зазвичай, правильні люди приходять в наше життя саме тоді, коли ми приймаємо себе такими, як ми є. 

Ви погоджуєтеся з тим, що краще жити на самоті, ніж з чоловіком, який вас не цінує?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector