Кращі дружини і чоловіки за знаком зодіаку

Шлюб та сімейне життя – це відважний вчинок. Ми пов’язуємо себе з іншою людиною, у якої свій світогляд, власне бачення на речі. Тут дуже важко не помилитися. Інколи, щоб передбачити поведінку обранця, ми вдаємося до гороскопів. Сьогодні ми ділимося з вами дуже цінною інформацією: рейтингом ідеальних чоловіків та дружин за знаком зодіаку.

Кращі дружини за знаком Зодіаку:

5. Лев – дружина-королева

Левиця – це справжня красуня, яка одразу полонила серце свого чоловіка. Така жінка витончена, ніжна й водночас пристрасна й екстравагантна. Усі чоловіки бажають її, а жінки заздрять, адже їм не комфортно мати в суперницях жінку Лева.

Великим плюсом цієї жінки є те, що вона справжня господиня. Вона завжди буде підтримувати домашній затишок й буде балувати чоловіка екзотичними стравами.

Основна перевага такої жінки перед іншими – її здатність мотивувати чоловіка. 

4. Близнюки – дружина-загадка

Жінка Близнюк – це загадка для чоловіка на все життя. Вона завжди буде дивувати свого обранця різними вигадками та затіями. Її основною перевагою є те, що така жінка бачить наскрізь душі інших. Вона одразу побачить, коли в коханого на серці неспокій і кинеться на допомогу.

3. Телець – дружина-мрія

Телець – це класичний образ ідеальної дружини. Вона ласкава, турботлива та ніжна. Це та жінка, якій можна розповісти про найбільші проблеми та знайти підтримку. Також це чудова коханка, з якою можна втілити найпотаємніші мрії та бажання. З таким мотиватором навіть самий безперспективний і безініціативний чоловік стане успішним.

2. Риби – дружина-нірвана

З такою дружиною ви завжди буде почувати себе сильним та мужнім чоловіком. Жінка Риби дуже ніжна та жіночна, яку завжди хочеться охороняти від зовнішнього світу. Окрім цього, вона чудово підтримує побут.  Але найголовніша гідність дружини цього знака Зодіаку в тому, що поруч з нею ви ніколи не будете звертати увагу на побут і дрібні щоденні проблеми.

Пошепки

1. Рак – ідеальна дружина

Якщо ви хочете ідеального сімейного життя, зверніть увагу на цей знак. Це вірна та добра дружина, яка готова заради обранця на все. Вона не довіряє чоловікам та дуже ретельно підходить до вибору майбутнього партнера. В сімейному побуті – господиня, яка створить затишок в домі. Ця жінка піде за чоловіком хоть на край світу.

Кращі чоловіки по знаку Зодіаку

5. Діва – відданий чоловік

Це справжні романтики, які завжди намагаються вразити другу половинку. Це не ті чоловіки, які будуть з жінкою заради розваги. Вони завжди шукають справжнього кохання на все життя. Чоловіки діви є дуже вірними та відданими. Зі своєю обраницею вони готові прожити до кінця життя. Також вони є хорошими партнерами, які допоможуть і на роботі, і в домашніх справах. 

4. Терези – романтичний чоловік

Жінки завжди тягнуться до романтики, незалежно від віку. Саме тому їм слід звернути свій погляд на чоловіка знаку Терези. Це один з найкращих чоловіків – турботливий, лагідний та розумний. Цей чоловік розуміє важливість особистого простору один одного, тому ніколи не буде переходити кордони. Варто пам’ятати, що він бажає такого ж ставлення до себе. 

3. Телець – надійний чоловік

Надійність – одна з тих якостей, яка характеризує справжніх чоловіків. Тельці мають її повною мірою, а тому з них виходять одні з найкращих чоловіки. Закохавшись один раз, вони проносять це почуття через все життя, причому заради збереження сім’ї готові пробачити своїй коханій дуже багато. При цьому Тельці – справжні господарі в будинку, які, при необхідності, візьмуть на себе всі турботи по дому.

2. Козеріг – чоловік-підтримка

Зазвичай Козероги замкнуті особистості, які обмежують своє спілкування з людьми. У них є своє коло рідних, з якими можуть почувати себе комфортно. Якщо ви стаєте близькою людиною Козерога, він здатний заради вас на все.  Козероги дуже цілісні особистості, енергія яких спрямована на розвиток, а це значить, вони будуть стимулювати розвиватися і улюблену жінку. Така підтримка від чоловіка Козерога нерідко призводить сім’ю до процвітання.

1. Лев – ідеальний чоловік

Лев – це справді ідеальний чоловік. Свою обраницю він кохає всім серцем та носить на руках все життя. Він цінує дружину, розуміє та намагається допомогти. Ще однією його головною особливістю є безумовна любов до дітей. Мабуть, Левам вдається поєднувати в собі всі кращі чоловічі якості, і саме тому поряд з таким чоловіком улюблена дружина сама стає левицею – вишуканою, доглянутою і знає собі ціну. Але що ще важливіше, поруч з таким чоловіком жінка відчуває себе жінкою!

Хто за знаком зодіаку ваша друга половинка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector