Кращі мультфільми для затишних різдвяних вечорів із сім’єю

Різдво – це чудове сімейне свято, саме тому для вас ми підготували цікаву добірку мультфільмів, який створять затишну атмосферу й допоможуть вам поринути в атмосферу казки і дива.

Ці мультфільми покращать настрій не лише вашим дітям, а й вам.

“Грінч” (2018)

Історія про відомого Грінча, який проживає з собакою Максимом й робить все для того, щоб ненависне свято Різдва так і не відбулося. Грінч вдається до хитромудрих винаходів, які готує протягом 12 місяців, щоб зіпсувати жителям маленького міста свято.

Однак, чи вдасться йому домогтися своїх злих цілей чи все-таки головний герой зрозуміє свою помилку?  Адже лиха затія Грінча може перетворитися у жахливу трагедію.

“Петсон і Фіндус: найкраще у світі Різдво” (2016)

Котик Фіндус обожнює Різдво, тому разом з дідусем Петсоном береться до підготовки. Правда, їм на заваді постійно щось трапляється: то снігом замело ялинку, то дідусь забив дорогу. Кіт вирішив самостійно зробити святкування для дідуся, але це не так легко, як здається.

“Льодовиковий період: гігантське Різдво” (2011)

Чудовий атмосферний фільм, який лише демонструє важливість сімейних цінностей. Відомий мамонт Менні готує чудове свято для своєї доньки – Персика. Лінивець Сід необережно псує сімейну різдвяну реліквію, тому потрапляє в чорний список Санти-Клауса. Головні герої відправляються з Сідом на Північний полюс, щоб вирішити це питання.

“Ніко: шлях до зірок” (2008)

Сюжет розповідає про крихітне оленя Ніко, який потрапляє до упряжки Санти Клауса. Для нього це справжнє щастя, адже він ніколи не бачив свого батька і вірить, що подорож допоможе віднайти рідну людину. 

“Полярний експрес” (2004)

Чудовий мультик про те, як хлопчик припинив вірити в диво, однак друзі та пригоди, які трапляються з ним в потязі “Полярний експрес” повність змінюють його життя.

“Барбі і Лускунчик” (2001)

Одна з неймовірних історій про Барбі, яка сподобається і дівчаткам, і хлопчикам. На Різдво тітка дарує Кларі  маленького дерев’яного чоловічка в красивій гвардійській формі. Однак дівчина і не здогадується, що це не простий подарунок, адже в ньому б’ється серце справжньої людини. Згодом дівчина змушена пройти через багато перешкод, щоб врятувати своє майбутнє кохання. 

Ви переглядали ці мультфільми?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector