Кращі мультфільми для затишних різдвяних вечорів із сім’єю

Різдво – це чудове сімейне свято, саме тому для вас ми підготували цікаву добірку мультфільмів, який створять затишну атмосферу й допоможуть вам поринути в атмосферу казки і дива.

Ці мультфільми покращать настрій не лише вашим дітям, а й вам.

“Грінч” (2018)

Історія про відомого Грінча, який проживає з собакою Максимом й робить все для того, щоб ненависне свято Різдва так і не відбулося. Грінч вдається до хитромудрих винаходів, які готує протягом 12 місяців, щоб зіпсувати жителям маленького міста свято.

Однак, чи вдасться йому домогтися своїх злих цілей чи все-таки головний герой зрозуміє свою помилку?  Адже лиха затія Грінча може перетворитися у жахливу трагедію.

“Петсон і Фіндус: найкраще у світі Різдво” (2016)

Котик Фіндус обожнює Різдво, тому разом з дідусем Петсоном береться до підготовки. Правда, їм на заваді постійно щось трапляється: то снігом замело ялинку, то дідусь забив дорогу. Кіт вирішив самостійно зробити святкування для дідуся, але це не так легко, як здається.

“Льодовиковий період: гігантське Різдво” (2011)

Чудовий атмосферний фільм, який лише демонструє важливість сімейних цінностей. Відомий мамонт Менні готує чудове свято для своєї доньки – Персика. Лінивець Сід необережно псує сімейну різдвяну реліквію, тому потрапляє в чорний список Санти-Клауса. Головні герої відправляються з Сідом на Північний полюс, щоб вирішити це питання.

“Ніко: шлях до зірок” (2008)

Сюжет розповідає про крихітне оленя Ніко, який потрапляє до упряжки Санти Клауса. Для нього це справжнє щастя, адже він ніколи не бачив свого батька і вірить, що подорож допоможе віднайти рідну людину. 

“Полярний експрес” (2004)

Чудовий мультик про те, як хлопчик припинив вірити в диво, однак друзі та пригоди, які трапляються з ним в потязі “Полярний експрес” повність змінюють його життя.

“Барбі і Лускунчик” (2001)

Одна з неймовірних історій про Барбі, яка сподобається і дівчаткам, і хлопчикам. На Різдво тітка дарує Кларі  маленького дерев’яного чоловічка в красивій гвардійській формі. Однак дівчина і не здогадується, що це не простий подарунок, адже в ньому б’ється серце справжньої людини. Згодом дівчина змушена пройти через багато перешкод, щоб врятувати своє майбутнє кохання. 

Ви переглядали ці мультфільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector