Кращі способи відбілювання білизни натуральними засобами. Візьміть собі на замітку

Сьогодні ми вам розповімо, як обережно відбілити білі речі та не завдати їм шкоди. Ці засоби набагато дешевші від магазинних порошків, а також зовсім ше шкодять організму. Тож, ми підібрали кілька варіантів, за допомогою яких, ви можете покращити вигляд ваших речей.

За допомогою Аспірину.

Використовуйте таблетки аспірину не лише від головного болю, а й як відбілюючий засіб. Найкраще він бореться з жовтими плямами. Розчинити 5 таблеток аспірину у воді та покласти туди речі. Після цього обов’язково виперіть речі. 

За допомогою Соди.

4 л води змішайте 1 скл. соди та замочіть речі у воді. Ваші речі будуть білосніжними. 

За допомогою Лимонного соку.

Вичавіть 1 скл. лимонного соку та використовуйте під час полоскання одягу. Також можете проварити білі речі у воді з додаванням 1 скл. лимонного соку, а потім залишити на ніч. 

За допомогою Білого дистильованого оцту.

Склянку оцту потрібно додати до засобу для прання. Окремо можна обробити оцтом найбільш забруднені місця, такі як манжети, комір, зона потовиділення. Далі періть речі як звичайно. 

За допомогою миючих засобів для посуду.

Використовуйте лише ті засоби, які не містять фосфатів та хлору. Розчиніть у воді миючий засіб, та замочіть речі, далі виперіть їх, як звичайно.

За допомогою перекису водню 3%.

Цей засіб є дуже ефективним, якщо йдеться про відбілювання речей. Достатньо додати його під час прання, результат вас здивує. 

Ви знали про ці способи?

U2
Загрузка ...