Кращі стрижки для тонкого волосся

Якщо ви з тонким волоссям, то, ймовірно, намагалися боротися з ним різними способами — від вітамінів до зміцнювальних продуктів і масок для волосся. Хоча всі ці продукти корисні, є найстильніші способи зробити тонке волосся об’ємнішим і густішим.


Ви здивуєтеся тому, як ці стрижки повністю перетворять волосся. За допомогою всього лише кількох ножиць ці зачіски можуть надати більший об’єму вашим не настільки товстим локонам. Якщо ви шукали кращі стрижки для тонкого волосся, вважайте що вже знайшли. Ці короткі стрижки для жінок з тонким волоссям додадуть текстуру, об’єм і шарм волоссю, про які ви ніколи не підозрювали. Це кращі стрижки для тонкого волосся, і вони прекрасні на всі часи.

Асиметричний боб

Якщо ви не хочете супер коротку стрижку, але хочете, щоб волосся виглядало густим, зробіть асиметричний боб- довший спереду, коротший ззаду.

Довгі, шаруваті пікси

Чим більше шарів, тим більше текстур і волосся отримає вигляд піксі.

Хвилястий боб

Скрутивши волосся, вийдуть тонкі хвилі, так додається текстура і волосся виглядає більш густим.

Короткі, текстуровані піксі

Навіть коротка стрижка може мати текстуру і глибину. Попросіть стиліста вкоротити короткі, мінливі шари і використовувати текстуруний мус або гель для густого волосся. 

Боб з глибокою бічною частиною

Поділ волосся з глибокою частиною на одну сторону додає негайний об’єм. Спробуйте зачесати його в протилежну сторону, від звичайного, для збільшення об’єму.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: