Кращого опису кохання я ще не бачила! Повірте, так воно і є: знаходиш своє тоді, коли зовсім не чекаєш…

І врешті решт, ти обов’язково знайдеш когось для себе. Навіть якщо тобі здається, що ти не гарна, не цікава, не достатньо струнка. Але хтось і обов’язково тебе покине. Навіть якщо ти модель, на яку задивляється весь світ.

Бо люди лишаються разом тільки через щире бажання залишатися. Ні гроші, ні обіцянки, ні навіть десяток дітей не зможуть поєднати двох людей, якщо вони того не хочуть. Ніщо хороше не втримає того, хто хоче піти. Ніщо погане не відлякає того, хто хоче бути поруч. 

Якщо тебе покинули – це не кінець світу. Попереду ще ціле життя, ти точно зустрінеш того, хто покохає тебе усім серцем. А якщо тобі пощастило знайти того, хто любить тебе понад усе на світі – знайдеться той, хто тобою знехтує. І вас точно щось розлучить… Як не життя, то смерть.

Не забувай радіти, коли знаходиш людину, яка дарує тобі тепло. Даруй тепло іншим людям, поки воно в тобі є. Тепло вбиває страх і лють. А що менше їх стає  між людей, то менше їх стає й у твоїй душі. 

Випромінюй любов. Але тільки щиру, істинну, справжню. Бо як хочеш ти видавати за любов інші свої почуття – даєш світу лише отруту, що ззовні схожа на смачну цукерку.

Не бійся відпускати. Забудь про страх та жалі. Насолоджуйся. Дихай. Живи. Колись цього всього в тебе не буде. Але сьогодні – є. Не забувай за це дякувати. 

Пошепки

Розчиняйся в людях, яких любиш. Захоплюйся собою. Танцюй. Довіряй. Дякуй. Зігрівай. І не загадуй на перед. 

Іди, як тільки відчуєш сморід від помираючої любові. З’являйся до того, як перестанеш контролювати власні бажання. 

Не кради, не вимолюй, не виплакуй. Бо все те колись від тебе заберуть. А лишиться лише те, що було дано тобі з великою любов’ю. Цінне не лише куплене за гроші, а й те, що дароване з щирого серця. 

Думаєш, як же знайти свою людину? Рухайся вперед. І десь посередині шляху ви зустрінетесь. Ти цього не чекатимеш, людина цього не шукатиме. Але одна дорога поєднає вас назавжди. І з того дня ви йтимете вже разом. 

© Ніка Батхен

А ви згодні з цими словами? Діліться в коментарях!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector