Круглий каскад: 12 прекрасних ідей для сучасних жінок

Якщо ви хочете створити сучасний та стильний образ, при цьому не витрачати велику кількість часу на вкладання волосся, можете спробувати зачіску круглий каскад, яка підкреслює привабливість та додає жіночності.

Довести до ладу цю стрижку можна за декілька хвилин, при цьому каскад обирають власниці різного типажу та структури волосся. Щоб зробити стрижку ще оригінальнішою, використовують колорування, як мілірування, балаяж чи шатуш. 

Круглий каскад без чубчика

Якщо ви володарка овального обличчя, зверніть увагу на круглий каскад без чубчика. Стрижка чудово підкреслить ваші риси обличчя та зробить їх виразнішими. 

Якщо у вас широкий овал обличчя, то високий каскад – ідеальний для вас варіант. 

Ця модель зачіски є універсальною, тому її можна обирати усім жінками, попри вік та стиль. Каскад коротше середньої довжини буде мати гарний вигляд, як на густому волоссі, так і більш рідких пасмах. Каскадна зачіска – це та стрижка, яка додає густоту навіть рідкому волоссю. Якщо хочете додатковий об’єм, зверніть на неї увагу.

Найпопулярнішим доповненням до круглого каскаду є косий чубчик. Така стрижка чудово приховує всі недоліки обличчя, а ще значно омолоджує та освіжає. Часто таку зачіску ще поєднують з рваними кінчиками та легкою недбалістю. 

Можете обирати круглий каскад з подовженим чубчиком. Це дуже стильний та комфортний варіант, оскільки чубчик можна вкладати на свій смак. Найкращою варіацією все-таки є чубчик, покладений на бік.

Каскадна стрижка буде стильною та актуальною, якщо ви врахуєте ще свій тип обличчя та зовнішності. Каскад – дуже різноманітна зачіска, тому кожен тут знайде щось собі до смаку.

Вам подобаються такі зачіски?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector