Куди мені тепер цю дитину діти? А людям я що скажу? Оце вляпалась на старості!

Свого чоловіка я дуже любила, тому і була йому понад 20 років вірною і люблячою дружиною. Разом ми пройшли, як-то кажуть, і Крим, і Рим, і мідні труби.

Впевнена, що ми б разом ще більше прожили, якби не той клятий рак! І коли вже від нього хоч якісь ліки знайдуть?!

Відійшов мій Славко на той світ, покинувши мене саму… Діти наші виросли, приїжджають до мене рідко, з подругами в мене теж якось не склалось…

А я ще молода, мені треба було кудись енергію свою дівати! Заміж я вийшла в 17 років, бо вже вагітною була, а зараз мені всього 42 – усе життя ще попереду!

Щоб хоч якось себе розважити, поїхала я за кордон відпочити. Море, щасливі люди, краєвиди – як же воно все голову крутить! Чи то я так тим повітрям заморським надихалась, чи то мені щось поробилось, але вже наступного ранку прокинулась я не сама…

Олег реабілітацію після травми важкої проходив, яку на війні отримав, а тепер ось теж приїхав відпочити. Ми з ним біля басейну познайомились, розговорились… Слово за слово та якось так і сталось.Я старалась про цей випадок забути й не згадувати, бо зовсім нещодавно чоловіка втратила. Та Олег, як виявилось, на прощання мені подарунок залишив – через місяць я дізналась, що вагітна.

Пошепки

– Тобі 42, ти вдова, у тебе дорослі діти й внуки на підході, яка ще дитина?! – кричала на мене донька, коли я цією новиною поділилась. – Скажи мені, мамо, чим ти взагалі думала? Ще ж і року не минуло, як тата болячка забрала!

Слухала я все це і розуміла, що правду моя дитина каже. Так соромно мені ще в цьому житті не було. Я думала, що в 42 вже не вагітніють взагалі! А воно он що…

Олегу про цю новину я розповіла, бо номерами ми тоді таки обмінялись. Він каже, що готовий виховувати дитину і взяти мене за дружину. Мовляв, вік – не привід відмовлятись від щастя.

А я навіть не знаю, що йому відповісти. Якщо на все це так рідна донька зреагувала, то що ж про мене люди скажуть?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Чи можна так швидко після смерті чоловіка починати нові стосунки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector