Куди мій чоловік діває свою зарплату, я не знала – ми ж навіть комунальні послуги не платимо, усе на плечах свекрів. І ось кілька днів тому я дізналася правду 

Кілька років тому я отримала невеликий заміський будиночок, який дістався мені у спадок від бабусі. Я довго не думала, бо знала, що жити в ньому не буду, тож вирішила його продавати. І комусь добре зроблю і сама гроші отримаю. Порадилася з чоловіком, розповіла про свою ідею і він погодився. На диво, покупців ми знайшли дуже швидко. Коли нові власники зі мною розраховувалися, то мій чоловік був поруч. Тому він знав, яку суму я отримала. 

До слова, одружені ми ним уже понад 4 роки. Свого дому не мали, доводилося  жити з батьками чоловіка. Свекри нам самі запропонували, а в нас і вибору не було, тож ми одразу погодилися.Ми ж тільки університет закінчили, роботи не мали, тож і про власне житло йтися не могло. 

З часом коханий влаштувався на роботу. Я теж планувала, але потім народила сина і залишилася в декреті. До речі, у мене дуже хороші свекри. Вони допомагали нам, як тільки могли. Але вони обоє ще працюють, тому з дитинкою я мусила давати собі раду сама.

Чоловік допомагає мені тільки на вихідних. В інші дні бідкається, що дуже зайнятий. Я просила його найняти няню, мовляв, так і сама зможу на роботу вийти, але він проти. Я випитувала, чому. Він спочатку шукав відмовки, а сказав, що у нього немає грошей на це. Тепер, що у нього не попрошу – ні на що грошей не може дати. Навіть синові одяг новий купити не можу! Та що там одяг, продукти тільки по акції купую. 

Карантин в Україні: кожен десятий українець взяв кредит на їжу - новини  економіки

Усе, що ми маємо, нам приносять свекри. Від продуктів і до дитячих іграшок. Навіть коляска та ліжечко нам дісталися від старшого брата мого чоловіка. Я особливо проти не була, це все ж таки допомога, але ніяк не збагну, куди ж дівається зарплата мого коханого. Ми ж навіть за комунальні послуги не платимо. Взагалі можна сказати, що нас утримують його батьки.

А нещодавно я дізналася, що мій чоловік купив квартиру. Спочатку мені ця новина дуже навіть сподобалася. Але згодом з’ясувалося, що записне житло на його маму. Чому? Бо мій чоловік боїться, що після розлучення (взагалі не розумію, чому він навіть допустив таку думку), я захочу ділити майно.

Тож виходить, що я вдома і нянька, і кухарка, і прибиральниця, і вихователька, але ніхто цього не цінує. Чоловік тільки боїться, що я його без майна залишу, якщо захочу піти. Здається, з таким ставленням точно скоро захочу.

Зараз у квартирі потрібен ремонт і чоловік думає, що це я повинна його оплатити. Цікаво за які гроші? Ну нехай, уявімо, що я все-таки знайшла кошти і оплатила ремонт. А мені з того яка користь? І так уже залишиться йому. А якщо це чоловік захоче розлучення? Тоді і я лишуся з нічим. Тільки з дитиною на руках і без даху над головою. Цікаво він вигадав!

Що порадите нашій героїні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector