Кума потайки “брала” з сімейного бюджету і давала прибиральниці. Хоча чоловік не знає, що у його квартирі хазяйнує чужа людина

Моя подруга Аліна жах як ненавидить прибирання. От не може навіть нормально дивитися на губку для миття посуду чи повитирати пилюку. А винести сміття для неї ціла трагедія.

І от зараз їй 25, заміжня та сидить у декреті, виховує синочка. Я часто приходжу в гості, аби похресника навідати, приношу якісь гостинці або ж іграшки. 

Не раз помічала, яка у квартирі Аліни чистота. Вікна аж виблискують, всі речі під лінійку стоять, на плиті ні капельки жиру чи плями. Ну просто дуже і дуже стерильно. Знаючи, яка Аліна лінива у прибиранні, я все думала – а хто лад наводить? Правда, на пряму боялася запитати. Ну це ж не моє особисте діло.

Декілька днів тому прийшла до Аліни в гості. А мені двері відчиняє якась літня пані, тримає сміттєвий пакет.

– Ой, Аню, проходи на кухню. Я зараз розрахуюся та повернуся. 

Кума дала бабусі 200 гривень та провела геть. 

– Хто це? Сусідка чи що?

– Ні. Моя прибиральниця. Приходить сюди двічі на тиждень. І поки Олексій на роботі, вона швидко прибирає.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Нічого собі ти влаштувалася. Олексій в курсі?

Пошепки

– Ні. Йому не обов’язково знати. Бо ще почне викрикати, що я погана господиня та чужих людей запрошую до квартири. Мені скандалу не треба

– А звідки у тебе гроші на прибиральницю?

– Ну з декретних беру. Або кажу чоловікові, що в магазині витратила там на продукти. Він чеки ніколи не перевіряє. І знаєш, 200 гривень для нього – то дурничка. А я не хочу тут горбатитися і рачкома підлогу мити.

– Це трохи не чесно. Тим паче, це ж квартира Олексія та він попросив нікого не приводити. А ти так його не слухаєш…

– Ой знаєш, я в декреті, доглядаю за немовлям. У мене нема часу на те прибирання. Світ не зупиниться на тому, що до мене прийде пані Стефа поприбирати. 

– А якщо Олексій приїде неочікувано?

– Скажу, що то просто сусідка. Ой, не переживай. Я і так маю багато справ, дитину няньчу. Олексій взагалі мені ні разу вдома не допоміг. Навіть посуд після себе не може помити. 

Не знаю, чи правильно кума робить. З одного боку, я сама колись сиділа у декреті і розумію, як то важко і дитину виховувати, і прибирати, і їсти готувати. Олексій приїздить пізно, 8 чи навіть 9 вечора з роботи. 

Однак, навіщо обманювати чоловіка? Родина на брехні довго не протримається. Кума ніяк не хоче зізнатися в такому чоловікові. Але я кажу, що нічого страшного не буде. Нехай пояснить Олексієві, як їй важко прибирати. Може, вони знайдуть якийсь оптимальний варіант..

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector