Кумедна історія: 73-річний чоловік думає, що Бог вночі вмикає світло у ванній

Всі бачать світ по-своєму. А якщо ви сильно в щось вірите, то починаєте інтерпретувати реальність так, як ніхто інший не зміг би це зробити.

А коли в цю суміш додати трохи сонливості, то ви починаєте бачити дуже дивні, і неймовірно смішні речі. Так сталося зі старим священиком, про якого ми і розповімо цю історію.

Ерік, 73-річний священик у відставці, проходить щорічне медичне обстеження. Результати аналізів були дуже хороші і лікар вирішив це з ним обговорити.

— Що ж, Ерік, результати обстеження виглядають дуже добре. Як ви себе почуваєте в моральному і емоційному плані? Ви щасливі? Що з приводу вашої віри?

— Я в прекрасних стосунках з Богом. Він знає, що останнім часом я дуже погано бачу, тому коли вночі я йду в ванну, то «Пуф!» — вмикається світло! І коли я зробив свої справи «Пуф!» — світло вимкнулося.

— Фантастика! Це дивовижно!

Через пару днів, лікар дзвонить дружині священика — Ганні. — Добрий день, Анна. Результати обстеження вашого чоловіка дуже хороші. Але мене більше турбує його ставлення до Бога. Чи правда, що коли він вночі йде в туалет, то світло само запалюється, а коли йде спати — вимикається?

Анна зітхнула й відповіла: — Цей старий дурень знову переплутав ванну з холодильником …

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: