Кунжут замість солодощів

Як підняти собі настрій в кінці робочого дня? Не один раз відповіддю на це питання була плитка шоколаду, або шматочок тірамісу. Проте всі ми прагнемо, щоб всі десерти ніяк не впливали на нашу фігуру. Не рідко, саме через це більшість з нас відмовляється від солодощів, інколи сильна мотивація діє, але частіше бажання з’їсти цукерку перемагає.

У цій статті ми розповімо як легко забути про солодкі ласощі, без зайвих зусиль та стресу.

Кунжут

Як відомо, солодощі містять в собі глюкозу, яка є джерелом енергії. Таким чином, в більшості випадків до солодкої спокуси більше схильні люди, котрі дотримуються дієти. Тоді організм отримує меншу кількість енергії, ніж завжди, що і є причиною великого бажання з’їсти тістечко, або шоколадний батончик.

Крім того, таке бажання може виникати в людей, організму яких не вистачає кальцію та магнію. Взагалі, глюкоза легко засвоюється та має високу енергетичну цінність, але дія її не є тривалою.

Варто пам’ятати, що висока енергетична цінність є не лише у солодощів. Чудовою альтернативою може стати кунжут. Насіння кунжуту містить в собі велику кількість магнію, кальцію, вітамінів групи В, А, Е та С. Кунжут дає велику кількість енергії, оскільки є доволі калорійним, але при правильному застосуванні ніяк не вплине на вашу фігуру. В цьому нам допоможе приготування кунжутного молока!

Інгредієнти:

  1. 100 грам несмаженого кунжуту
  2. 2 чайні ложки меду
  3. 1 літр води

Для приготування кунжутного молока необхідно залити його водою та залишити на всю ніч. Зранку необхідно промити зерна, змішати у блендері кунжут, мед, склянку води й подрібнити зерна. Далі потрібно додати до суміші воду, яка лишилась і ще раз перемішати. Використання меду є необов’язковим, але він робить смак кунжутного молока значно приємнішим.

В результаті ми отримуємо літр кунжутного молока. Для кращого ефекту його необхідно вживати зранку перед прийомом їжі. Вже за декілька днів, ви помітите, що бажання з’їсти всі солодощі світу зникло безслідно! Це відбувається внаслідок того, що кальцій засвоюється швидше.

Окрім відмови від солодкого, ви помітите значне покращення стану ваших нігтів та волосся, організм буде насищений вітамінами та енергією. А завдяки антиоксидантам відбувається зниження ймовірності розвитку раку.

Важливо знати, що кунжутне молоко є набагато кориснішим, ніж звичайний смажений кунжут. Оскільки, внаслідок термічної обробки він втрачає всі корисні властивості. Кунжутне молоко також часто використовують у приготуванні різноманітних страв.

Харчуйтесь правильно і лише з користю для здоров’я!

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: