“Купувати жінку – це нормально!” – Я натрапила на статтю відомого психолога і не можу мовчати

Мені дуже подобається сучасний світ з його ідеями гендерної рівності. Ніколи не полюбляла це відчуття, наче жінка – то лишень товар у світі сильних володарів світу – чоловіків.

Жінки вже давно довели, що здатні на успіх в усіх сферах життя. Та нещодавно я натрапила на статтю відомого тренера та психолога Олега Силявського. Його думки вражають і викликають справжнє обурення. Лише уявіть, він стверджує, що купувати жінку – цілком нормально.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

 – Згадайте, як люди жили раніше, – пропонує він. – Будували будинок біля лісу, або в горах. Чоловік мусив захищати сім’ю та здобувати харчі. Така модель поведінки цілком нормальна. Чоловік мав забезпечувати усі потреби жінки. Якщо ж йому це не вдавалось – від цього суттєво страждала його психіка.

За словами психолога, саме через те, що сьогодні чоловіки не почуваються захисниками та здобувачами, виникають проблеми в подружньому житті. Спочатку пари сваряться, згодом втрачають інтерес один для одного. Саме через те, що люди йдуть проти природи в них виникають психологічні та фізичні проблеми.

Багатьом чоловікам подобається, що жінки сильні й впевнені в собі, та згодом вони однаково йдуть до тих, хто дає їм відчуття могутності та значущості.

Пошепки

Звісно, утримувати жінку – велика відповідальність. Чимало чоловіків скаржаться, що жінки не вміють витрачати гроші, тринькають їх. Та сучасні дослідники доводять, що насправді представники сильної статі полюбляють фінансувати жіночі примхи. Для чоловіка гроші – це доказ кохання, його вияв. Жінка ж – гарна інвестиція. Згодом вона забезпечує надійний тил, допомагає знайти вірний шлях у житті, реалізувати свій потенціал.

Якщо ця модель не працює – подружнє життя втрачає сенс.

 – Жінка не має будувати кар’єру, це проти її природи! – запевняє психолог .- Жіночий організм не створений для великих навантажень. Суть її існування в піклуванні про інших членів сім’ї. Вона й справді має готувати їсти, прибирати й доглядати дітей. Це природно.

Насправді цей психолог написав чимало робіт, які навіть мали попит. Але в мене його твердження викликають обурення. Це приниження жінки й нехтування її правом розвиватись. Не розумію, як в сучасному світі взагалі можна пропагувати ці ідеї.

А якою, на вашу думку, має бути роль жінки? 

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тутhttps://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector