– Квартиру? А ми думали ти для нас гроші привезла! – обурився син з невісткою

Я розлучилася, коли мені було 40 років. Щоб якось себе розрадити вирішила послухати подругу і поїхала до неї в Італію. Син тоді був дорослий, тож я могла залишити його на батьків. Я думала, що поїду символічно підзаробити, але повернулась тільки через 10 років.

Щомісяця я висилала сину гроші, він встиг одружитися та стати батьком. Вони з невісткою жили у старенькому будинку, але встигли зробити гарненький ремонт моїм коштом. Коли я приїхала, то зразу пішла до них в гості.

Довго внучата обіймали мене, а син з невісткою розпитували як я доїхала. Та насправді їх цікавило зовсім не це.

За чаєм я вирішила розповісти про свої плани на майбутнє, в які входили й вони.

– От думаю у своїй квартирі зробити ремонт, а в цей час поживу з вами. Коли продам квартиру куплю собі більшу. До того ж про жіноче щастя треба подбати. Я вже кілька місяців переписуюсь зі своїм однокласником вдівцем, здається у нас щось може вийти.

Та син з невісткою обурилися. 

Пошепки

– Квартиру? А ми думали ти для нас гроші привезла! Сама бачиш, що тут ні пройти ні проїхати, а діти ростуть, потрібно більшу квартиру. 

– Я ж висилала вам гроші! Могли відкласти на квартиру чи орендувати! Хіба вам зарплати було мало?

– Якої зарплати, ми жили на твої гроші!

Отут мені відкрилися очі. Ось чому вони так відреагували, звикли сидіти на дивані! Я твердо відповіла їм, що гроші ніякі давати не буду! Не даремно я працювала довгі 10 років, щоб отак все їм віддати! Я приїхала жити для себе!

Діти ображені. Я так і не стала жити у них. Роблю ремонт і живу водночас у своїй однокімнатній квартирі. Скоро до мене приїде Артем, я гадаю, що зустріну старість з ним. Ще трохи і купимо більшу квартиру. От тільки з внуками я рідко бачуся.

Невістка тільки вчора подзвонила, щоб я з дітьми посиділа, бо їй треба на співбесіду піти! Нарешті одумалися! Нічого молодим сидіти вдома! Нарешті почнуть розуміти, як непросто гроші заробляються! 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector